Šių metų birželio mėnesį Alliancium pasiekė džiugi žinia, kuri šios tobulėjimo ekosistemos narius pripildė pasididžiavimo ir sužadino jausmą, kad esame dalis didelės, svarbios, teigiamą įtaką ekonomikos augimui darančios Alliancium šeimos!

Alliancium kurianti UAB „Aljanso partneriai“ buvo įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2020“, kurį išduoda „Creditinfo Lietuva“ kaip įmonės finansinio patikimumo garantą. Į sertifikatą pretenduoja tik aukštą kredito reitingą turinčios įmonės. Finansinio patikimumo rodiklis išvedamas įvertinus daugiau kaip 100 įmonės veiklos naujausių ir istorinių rodiklių – tokių kaip finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimai laiku, pelnas, pajamos, likvidumas ir kita.

Džiaugiamės šiuo solidžiu įvertinimu, kuris yra ženklas, kad Alliancium procesai valdomi sėkmingai, esame patikimi tinkamai vykdydami finansinius įsipareigojimus savo partneriams ir mūsų šaliai. Tai itin svarbu dabartinėmis ekonominės krizės sąlygomis.

O kas gi yra Alliancium tobulėjimo ekosistema? Kaip dabar jau žinote, tai yra patikima, sėkminga sistema! Dar daugiau – ekosistema jungia daugiau kaip 600 saviugda besidominčių, geresnių vidinių ir visuomeninių rezultatų siekiančių, bendraujančų, padedančių žmonių. Kad ir ko tu ieškai – kaip susitvarkyti emocijas, kaip pažinti save, kaip pagerinti santykius su aplinkiniais, pasiekti tikslus versle ar karjeroje, jaustis geriau, atrodyti gražiau, kaip ugdyti vaikus, visa tai ir dar daugiau gali gauti Alliancium tobulėjimo ekosistemoje. Būdamas čia, tu neišvengiamai sužinai naujų dalykų, neišvengiamai gauni palaikymą savo pasirinktoje augimo srityje! Saviugdos renginiai, dovanos, augantis lektorių būrys, teminiai klubai, nuolaidos – pagal tavo pasirinkimą, laukia tavęs.

Saviugda yra ne tik apie save. Kai moki išklausyti, ramiai reaguoti į aplinkinių pasisakymus, supranti savo neigiamų emocijų priežastis, kiekvienas kontaktas su kitais žmonėmis gali vystytis be konflikto, su pagarba ir supratimu. Tas, kuris atrado savo mėgiamą veiklą ir kuris dirba pagal pašaukimą, kuris moka susitvarkyti su klaidomis, įdės daugiau pastangų į darbą, stengsis padaryti geriausia kaip tik gali, ir tokiu būdu padarys daugiau, greičiau, kokybiškiau, sukurdamas didesnę vertę savo klientams. Viena iš Alliancium vertybių yra bendruomeniškumas – įgytas žinias, suvokimus pritaikyti santykiuose, darbinėje, visuomeninėje veikloje. Galime drąsiai patvirtinti, kad daugybės Alliancium narių pasiekimai yra įrodymas, kad Alliancium ne tik suteikia galimybę tapti geresne savęs versija, bet ir padeda kurti gražesnius santykius bei geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį!

Tapk nariu jau DABAR!

Šaltinis: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2020/06/05/stipriausi-lietuvoje-startuoja-3-menesiais-anksciau-siemet-poreikis-sertifikatui-augs

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.