Gyvenimo prasmė – tai mūsų kiekvieno fundamentas. Kiek dažnai tu atsibudęs ryte pagalvoti dėl ko tu šiandien pabundi? Dėl to, kad suskambėjo žadintuvas? Dėl to, kad reikia eiti į darbą? Išlipęs įsijungi autopilotą ir nekvaršini sau galvos. Nudžiugina tik viena mintis, kad jau greit penktadienis. Gal retkarčiais ir pasvajoji apie saldesnį gyvenimą, kuriame tu turi geresnį darbą, harmoningesnius santykius, prabangesnį automobilį, aukštesnį statusą… Bet tave prikelia vėl tas pats žadintuvas, o vis vien nenori keltis. Taip ir pralekia tavo gyvenimas.

Kiekvienas iš mūsų, taip pat ir tu, kovojame su motyvacijos stoka. Nežinodami, koks yra motyvacijos šaltinis, mes taip ir neišmokstame jos auginti ir valdyti. Scenarijus toks, kad gyvenime darysi tai, ko iš tiesų nenori. Turbūt dėl to, kad net nežinai, ko iš tiesų nori. Tokiu būdu po truputį nyksta tavo gyvenimo prasmė.

Vis dėl to – juk yra gausybę žmonių, kurie turi tiek motyvacijos ir energijos, kad pasiekia didingus tikslus, apie kuriuos kalba visi. Ką jie tokio žino, ko nežinai tu? Atskleisiu tau paprastus būdus, kurie tau parodys, kur yra tavo gyvenimo prasmė ir kaip ją įžiebti dar ryškiau.

#1 Gyvenimo prasmė atsiranda tada, kai geriau pažįsti save

Norint atrasti savo gyvenimo prasmę, turi suprasti pagrindinius žmogaus vystymosi etapus:

 1. Emocinis intelektas – pažinti, kas tavyje sukelia teigiamas, neigiamas ir neutralias emocijas bei ugdyti savo sąmoningumą.
 2. Suprasti, kas esi tu – saviugda, atrasti, kas tau patinka, kas ne, kokie tavo talentai, pažinti save.
 3. Santykiai – komunikacija su kitais, ieškoti ne tokio nei esi tu, pažinti kitus ir kurti su jais ryšį.
 4. Realizacija – kaip tu gali realizuoti save, savo žinias, intelektą, daryti karjerą, kurti verslą ir pan. 

Pagalvok, kiek kiekviename etape esu išsivystęs tu? Gyvenimo prasmė atsispindi kiekviename žingsnyje bei kartu tavo turimi rezultatai parodo tai. O pastarasis – geriausias motyvatorius.

#2 Gyvenimo prasmė padeda nustatyk gyvenimo fokusą

Geriau pažinus save, reikia teisingai nukreipti savo fokusą. Mes iš prigimties norime būti visur geriausi. O ką reiškia “geriausi”? Geriausi tinginiai, vakarėlių liūtai, niurzgėjai ar vadovai, organizatoriai, kūrėjai? Įmanomi įvairūs scenarijai, kai tavo gyvenimo prasmė yra miglota. Ir taikinys nutaikytas ne ten, kur iš tiesų norėtum. Dėl to turi susirasti savo fokusą. Į ką esi nukreipęs savo mintis ir energiją dabar?

#3 Ieškok gyvenimo prasmės tikslų pagalba

Žmogus yra nuolatiniame augimo procese. Tu kaip medis – negali nustoti augti, nes kitaip mirsi. Regresija yra didžiausia ir pagrindinė tave nelaimė priežastis. Tam, kad mes augtume tvirti kaip medžiai, turime išsikelti didelius tikslus. Tokius tikslus, kuriuose tu įžvelgsi prasmę. Pavyzdžiui, nori išmokti naujos užsienio kalbos, nes sieki pagerinti savo įsidarbinimo galimybes arba planuoji aplankyti užsienio šalį ir t.t. Radęs tikslą ir prasmę turi daryti veiksmą. Kai bent kažkiek priartėji prie tikslo turi apdovanoti save. Kitu atveju pradėsi nebematyti savo tikslo prasmės, neturėsi energijos ir tavo kūnas pradės blokuoti tave nuo tikslo siekimo.

Taigi, susipažink geriau su savimi ir atrask savo tašką A. Tada atrask savo tašką B ir patikrink ar jis yra teisingoje vietoje. O formuok tikslus, ieškok prasmės, nenustok klausinėti dėl ko tu jų sieki. Tik aiškus prasmės suvokimas palengvina tavo kelią.

O kas toliau?

Gali būti susidurti su sunkumu, pasirenkant fokusą ir tikslą. Deja, didelė dalis mūsų tikslų būna primesti, ateina iš aplinkos ir yra visiškai nesusiję su mumis ir mūsų gyvenimo prasme. Jeigu tu nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, pakilti į visai kitokį lygį, kuriame yra daugiau prasmės, energijos ir motyvacijos – registruokis į Saviugdos ABC kursą.

Po kurso tu išmoksi:
 • Pažinti emocijas ir jas valdyti
 • Valdyti konfliktus ir stresines situacijas
 • Poveikio psichologijos
 • Sėkmės kūrimo ir valdymo
 • Laiko valdymo
 • Bendravimo įgūdžių formavimo
 • Komunikacijos strategijos
 • Asmeninės motyvacijos
 • Kaip padidinti savo asmeninį efektyvumą

Mokymų metu taip pat atliksi praktines užduotis, kurios padės geriau įsisavinti teoriją. Taip pat, atliksi 11 savęs pažinimo testų. Jei tu išklausęs 2 pirmąsias Saviugdos ABC kurso pamokas, nuspręstum, kad šie kursai tau nėra naudingi – gali kreiptis dėl pinigų grąžinimo. Tau bus grąžinta 100% sumokėtos sumos.

Tik per trys mėnesius išmoksi pagrindinius gyvenimo principus, kurie padės tau atsidurti ten, kur tu nori, bet vis dar nedrįsti sau pripažinti. Neužsikas savęs knygomis apie motyvaciją ir gyvenimo prasmę. Investuok į save šiandien!

Nori įsigyti mokymus pigiau, gauti dovanų bei būti apsuptam pozityvių žmonių, kuriems pavyko pasiekti savo tikslus ir įgyti daugiau motyvacijos? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Kiekvieną savaitę tavęs lauks mokymai, kurių metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir į juos gauti atsakymus. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.