Kaip išgyventi santykių krizę, kad netaptumėte dar viena liūdna statistiką? Visi puikiai supranta, kad santykiai yra darbas, o visi drugeliai ir rožiniai akiniai ilgainiui dingsta. Didžioji dalis santykių statoma ant emocinio fundamento, t.y. meilės jausmu. Jei santykių pamatus griauna panieka ir neapykanta, o kiekvieną kivirčą veja vienas kito menkinimas, žeminimas ir nepagarba – tai būtų akivaizdūs ženklai, kad jūsų santuoka (ar santykiai) patiria krizę.

Tobulų nėra ir jų nereikia ieškoti

Turi susitaikyti su idėja, kad kiekviena pora patiria konfliktus ir tik nuo tavęs ir tavo partnerio priklauso, kaip į kiekvieną negandą reaguosite: dirbsite ar bėgsite. Kaip išgyventi santykių krizę padės 5 efektyvus ir paprasti patarimai, kuriuos kartu su partneriu taikydami palengvinsite savo kelią bei galėsite iš naujo džiaugtis gyvenimu kartu.

#1 Problemos šaknis – pusę atsakymo kaip išgyventi santykiu krizę

Konfliktuoti ir suprasti konflikto priežastį yra du labai skirtingi dalykai. Dėl ko tave erzina išmėtytos kojinės ar nuolatos paliekamas pakrovėjas rozetėje? O gal nepatiko žinia, kad šiandien tavo antroji pusė grįš vėliau? Iš pradžių, norint išspręsti kylanti konfliktą, turi suprasti jį. Ugdyk savo sąmoningumą: pagalvok, kodėl kilo tarp jūsų ginčas ir duok sau laiko paanalizuoti jį. Gal atsakymas ir neateis iš karto, tačiau tai bus pirmas ir nepaprastai svarbus žingsnis norint sėkmingai išgyventi santykių krizę.

#2 Kaip išgyventi santykių krizą: vienas kito palaikymas

Vietoj to, kad spardytumėte vienas kitą nuo ryt iki vakaro (nebūtinai žodžiais, bet ir mintimis) – palaikykite. Tai yra sveikų santykių ingredientas. Norint išspręsti konfliktą, stenkitės pasitelkti ne įsižeidimą ir pyktį. Pasirinkite kurti saugią aplinką, kur vienas kito nepulsite kaltinti ir be kitų išsikišimo išspręsite problemą. Padėkite vienas kitam iš naujo pažinti save ir suprasti, kaip kiekvienas iš jūsų mato situaciją.

#3  Įsivertinkite dabartinius savo santykius

Būkite atviri vienas kitam, kalbėdami apie savo santykių lūkesčius. Kaip manote jums sekasi? Kur norėtumėt būti ir ko jūsų santykiams trūksta? Savo santykių įvertinimo „pažymių knygelę” galite formuoti, remdamiesi į šiuos klausimus:

 • Kokius gerus dalykus daro partneris?
 • Kai partneris reaguoja piktai, kaip iš tiesų jis jaučiasi ir dėl ko?
 • Kaip partneris tave verčia jaustis atstumtam?
 • Ko labiausiai pasiilgai santykiuose?
 • Kas tave ir tavo partnerį labiausiai skaudina?

Būkite kūrybiški ir pridėkite jums rūpimus klausimus prie šio sąrašo.

#4 Antros pusės meilės kalba padės suprasti kaip išgyventi santykių krizę 

Didžiausias santykių ramstis yra meilė, tad išsiaiškink, kaip kitas žmogus priima meilę. Kaip geriausiai ir aiškiausiai ją supranta? Ar per pokalbius kartu vakarais, per staigmenas,namų ruošą ar komplimentus? Pabandyk atrasti, ką labiausiai vertina tavo partneris. Pastebėsi, kaip tavo pastangos bus greit įvertintos.

#5 Kaip patį pirmą kartą…

Atgaivinkite šiltus prisiminimus, kai tik įsimylėjote vienas kitą. Kaip ruošėtės pasimatymams ir nebijojote stengtis dėl vienas kito. Santykiai pradeda griūti tada, kai nustojama stengtis dėl kito žmogaus. Net maži žingsniai gali padėti iš naujo atgaivinti ugnelę.

Ką daryti?

Aš tikiu, kad tu nori turėti tvirtus, šiltus ir laimingus santykius su savo antrąja puse. Nors santykius sudaro du žmonės – svarbiausia, kuriam nors iš jūsų pradėti šį augimo kelią. Išbaidyk mintis, kad “jei partneris nesikeičia ir nesistengia, tai ir aš nesikeisiu” – tai nėra atsakymas kaip išgyventi santykių krizę. Duok tam laiko.

Pagrindinis vaistas yra kalbėtis vienam su kitu ir pažinti vieną kitą geriau. Paslaptis – tiek tu, tiek tavo partneris nemoka skaityti minčių, tad tik bendravimas ir nuoširdus darbas padės išgyventi santykių krizę.

Kaip išgyventi santykių krizę paprasčiausiu ir efektyviausiu būdu?

Efektyviausias būdas būtų kreiptis į santykių konsultantą. Liūdna žinia ta, kad dėl jų teks pakratyti piniginę. Bet juk kiekvienas iš jūsų yra vertas laimingų santykių.

Puoselėk savo santykius paprastesniu ir lengvesniu būdu: pradėk Santykių ABC kursą.

Po kurso tu:

 • Suprasi vyriško ir moteriško mąstymo skirtumus
 • Tapsi empatišku – išmoksi klausyti, perfrazuoti, apibendrinti
 • Išmoksi taktiškai ir konstruktyviai išsakyti savo nuomonę, neįžeidžiant mylimo žmogaus
 • Žinosi problemų ir konfliktinių situacijų valdymo metodus bei išmoksi pasakyti „NE“
 • Konstruktyviai išsakysi savo nuomonę, kad neįžeistum mylimojo
 • Išmoksi bendradarbiavimo, bendro tikslo siekimo, draugiškų santykių kūrimo paslapčių

Jokios rizikos – tau galioja 100% pinigų grąžinimo garantija jei po 2 pamokų suprasi, kad kursas ne tau.

Nepagailėk laiko darbui su savimi, nes tai yra paprasčiau nei kiekvieną dieną išgyventi krizę po krizės. Ir jei anksčiau jauteisi santykių kvailelių, po kurso tau bus gerokai lengviau suprasti savo antrąją pusę bei išvengti prieš tai daromų klaidų.

Kurk harmoningus santykius jau šiandien!

Nori įsigyti mokymus pigiau, gauti dovanų bei būti apsuptam sąmoningų žmonių? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Kiekvieną savaitę tavęs lauks mokymai, kurių metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir į juos gauti atsakymus. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.