7 pagrindinės taisyklės, kaip pasiekti tikslą greičiau

Svajonė tampa tikslu tik tada, kai atlieki šiuos pagrindinius žingsnius: 1) užsirašai tikslą, kuo įmanoma konkrečiau su veiksmų planu; 2) pasižymi, kodėl tau svarbu, pasiekti šį tikslą 3) užsibrėži laiko terminą iki kada ketini tą tikslą pasiekti. Daugeliui iš mūsų tikslus kurti yra lengva, jei nusiteikiame ir paskiriame laiko, kad atliktume jau minėtus tris žingnsius. Tačiau, kad tikslas būtų pasiektas, tu turi ne tik jį užrašyti, bet ir VEIKTI!  Ką daryti, jei tikslai aiškūs, bet stovite vietoje? Aptarsime 7 taisykles, kaip priversti save veikti, ir kaip pasiekti tikslą greičiau:

1. Naudok oro baliono taisyklę

Išmetinėk viską, kas nereikalinga, kad pakiltum ir pasiektum savo tikslus! Pagalvok, kas tave tempia žemyn? Tai gali būti konkretūs žmonės, kitos veiklos ir kliūtis. Nustok būti aplinkybių auka ir pats nuspręsk, kas tavo gyvenime svarbiausia, kokie žmonės verti tavo dėmesio. Nes jeigu TU PATS neužpildysi savo dienos TAU svarbiais dalykais, tai KAŽKAS KITAS užpildys tavo dieną.

2. Užpyk ant savęs

Kažkas nesiseka ir jautiesi, kaip musė užstrigusi voratinklyje? Užpyk! Sportinis pyktis duos tą paskutinį energijos impulsą ir galimybę pasiekti tikslą. Net jeigu esi nepatenkintas savimi ar turi tūkstantį faktorių, kurie blaško tavo dėmesį, užpyk ant savęs ir pradėk veikti. Nustok švaistyti savo energiją dalykams, kurie nesusiję su tavo tikslais.

3. Laikas eina

Jeigu žinai, kaip pasiekti tikslą, bet neskiri tam laiko, tada pabandyk įsivaizduoti, o kas jei atsuktum metus atgal ir būtum tada pradėjęs? Jau šiandien turėtum rezultatą. Pradėk dabar ir jau po mėnesio galėsi daryti pirmas išvadas. Jeigu ir toliau atidėliosi rytojui, tai tas „rytoj” gali užtrukti iki gyvenimo pabaigos.

4. Mažiau galvok, daugiau daryk

Jeigu visa informacija, kurią turi šią minutę, jau apgalvota keletą kartų ir iš visų pusių, tai nedelsk. Iš tos vietos, kur dabar stovi, daugiau nieko nepamatysi, todėl pradėk judėti į priekį, atlik VEIKSMUS ir nauja informacija pamąstymams pradės lietis per kraštus.

5. Žodžiai – parazitai

Tokie žodžiai ir frazės kaip: „Aš negaliu“, „Nežinau, nuo ko pradėti“, „Padarysiu paskui“, tau neduoda jokio teigiamo rezultato ar motyvacijos, išskyrus tai, kad nelabai norisi kažką keisti.

6. Kiti „svarbūs” reikalai

Tam, kad nukeltų savo veiksmų pradžią link tikslų pasiekimo, kai kurie žmonės laikosi taktikos – aš turiu daug svarbių reikalų ir pirmiau pabaigsiu juos, o tada… Paklausk savęs, o kiek tau iš tikrųjų svarbūs, tie reikalai dėl kurių nepasieki savo tikslų?

7. Gaudyk momentą

Didžiausia kliūtis kelyje nuo žodžių prie veiksmų – tai nesupratimas to, kad laikas viską mesti į šoną ir nereikia laukti kažkokio specialaus ženklo, kurio NEBUS. Tas specialus ženklas, tavo tikslų siekimui ir veiksmų darymui, slypi tik tavo viduje. Taigi, nustok laukti geresnio momento, geresnės nuotaikos arba sėkmingo žvaigždžių išsidėstymo. Tiesiausias kelias,  kaip tapti sėkmingu, tai nustoti kalbėti apie savo planus ir imtis konkrečių veiksmų. Laiko pokalbiams ir diskusijoms turėsi, kai jau tikslas bus pasiektas.

Viskas, kas yra aplink Tave, tėra įrankiai siekiant užsibrėžtų tikslų!

Vienas iš tokių įrankių yra Alliancium projektas. Šis tarptautinis projektas skirtas TAU jei nori greičiau pasiekti savo tikslus ir pradėti nuolatinę asmenybės saviugdą keturiose gyvenimo sferose: valdant emocijas, kuriant darnius santykius, siekiant gyvenimo tikslų ir materialios gerovės. Norėdami sužinoti daugiau, užpildykite registracijos formą apačioje ir gaukite nemokamą pakvietimą į online pristatymą:

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.