Remiantis „Spinter tyrimais“ 2019 m. duomenimis, 90% lietuvių patiria stresą. Nestabilumas ir pastovūs iššūkiai darbe, konfliktai santykiuose – toks įspūdis, kad nėra nė minutės atsipūsti ir atsipalaiduoti. Dauguma mūsų net nežino, kaip rasti ramybę! 

Trys iliuzijos, kurios trukdo rasti ramybę

#1 Saugumo jausmas 

Mes norime užsitikrinti saugumą, esą tada galėsim ramiai gyventi. Žinia ta, kad pasaulis pastoviai kinta ir tik nuo mūsų priklauso kaip greitai mes priprantame prie pokyčių. Kas greičiau sugeba adaptuotis – tas laimi. Nepasiduok iliuzijai, kad ramybė yra tas pats, kas saugumas, stabilumas. Tu turi būti pasiruošęs viskam – čia ir slypi ramybė.

#2 Atsakomybės permetimas

Mes linkę kaltinti aplinką vietoj to, kad susitvarkytume savo vidų. Kaip atrasti ramybę tau gali atskleisti žinios apie emocinį intelektą, suvokiant savo būseną ir tai, kas labiausiai trukdo tau pajusti ramybę. Sugebėjimas prisiimti atsakomybę už tai, kas vyksta tavo gyvenime, suteikia tau daugiau galios kontroliuoti tavo pasirinkimus. Turėk omeny , kad viskas vyksta ne tau, o dėl tavęs. Ten, kur šiuo metu esi yra geriausia plotmė augti.

#3 Nepasitikėjimas savimi

Pastebi, kad stabdai save arba pats save sabotažuoji? Suklysti ten kur net negalvojai, kad padarysi klaidą, o tada stresas, stresas, stresas? Kaip rasti ramybę, kai nuolatos kaltini ir grauži save? Priimk save, mylėk ir išmok pasitikėti savimi, savo jėgomis ir kompetencijomis. Meilė sau reiškia leisti sau būti savimi.

Kaip rasti ramybę greičiau?

Tikrai esi nevienas, turintis bent vieną iš šių trijų iliuzijų, kurias aptarėme šio straipsnio pradžioje. Daugybę žmonių per tai perėjo ir tai, kaip tu dabar jautiesi yra normalu. Tad, jeigu tu nori:

  • Atsikratyti iliuzijų bei klaidingų įsitikinimų 
  • Atskleisti savo asmenybės potencialą
  • Mokėti valdyti savo emocijas
  • Pereiti į būsena, kur myli ir priimi save
  • Gauti efektyvius būdus kaip rasti ramybę

Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos ir gauk mokymus pigiau, būk apsuptas bendraminčių, kuriems pavyko atsakyti sau, kaip rasti ramybę bei realizuoti save.

Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.