Intensyvus asmenybės pokyčių kursas drąsiausiems!

Laikai keičiasi. Žmogaus psichologijos tyrimai randa vis naujų būdų, kaip galime pakeisti savo būsenas akimirksniu. Hipnozė, NLP, autogeninės treniruotės. Tai tik keletas metodų, kurie jau šiek tiek senstelėję… Atsižvelginat į naujausius neurofiziologijos atradimus sukūrėme šiuos mokymus!

Sužinoti mokymų eigą

Kaskart, kai galvojame, kad darome kažką ne taip ar kad su mumis kažkas ne taip, kaltinam save už savo savybes, nusigręždami nuo savo prigimties. Atrodo, kad masė žmonių užsiima saviugda, tačiau iš tikrųjų jie tiesiog taiso save, negailestingai kovoja su savo prigimtimi, tampa sau tiesiog tironu. Tai nei kiek nepriartina prie vidinės laimės.

Laikai keičiasi. Mokslas sparčiai žengia pirmyn. Žmogaus psichologijos tyrimai randa vis naujų būdų, kaip galime pakeisti savo būsenas akimirksniu. Hipnozė, NLP, autogeninės treniruotės. Tai tik keletas metodų, kurie jau šiek tiek senstelėję..

Kviečiame į mokymus internetu, į kuriuos būsite įtraukti ir jūs. Visiems dalyviams bus duotos trys praktinės užduotys-namų darbai. Kuriuos aptarsime transliacijų metu.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Registruokitės ir gaukite pirmąją užduotį jau dabar!

Apie ką šie mokymai?

Atsižvelginat į naujausius neurofiziologijos atradimus, padėsime jums išsigryninti savo asmenybę, suprasti kitus žmones bei valdyti savo emocinę bei psichologinę būsenas.

Trijų susitikimų eiga:
– Įžanga: vaizdo įrašas su namų darbų užduotimi
– Metodikos ir patikrinimas: gyvame eteryje pasidalinsiu naujausiomis metodikomis bei kartu su jumis aptarsime jūsų namų darbus
– Teorijos įtvirtinimas: vaizdo įrašas su namų darbų užduotimi.
– Patikrinimas: gyvame eteryje tęsiame mokymus bei kartu su jumis aptarsime jūsų namų darbus
– Teorijos įtvirtinimas: vaizdo įrašas su namų darbų užduotimi.
– Paskutinis aptarimas: gyvame eteryje baigiame nagrinėti naujausius metodus bei kartu su jumis aptarsime jūsų namų darbus.