Meilė sau yra priimti save tokį, koks esi. Tai yra nekritikuoti ir neteisti savęs dėl kiekvieno menkniekio ar klaidos, kurią padarai. Kaip dažnai lygini save su kitais ir manai, kad nesi pakankamai geras? Galvoji, kad nesi toks, koks turėtum būti?

Meilė sau = nepasitikėjimas savimi

Savęs plakimas už kiekvieną klaidą yra ir nepasitikėjimu savimi pasekmė. Su tuo ateina ir savęs sabotažavimas. O to rezultatas – nesąmoningas savo rezultatų gadinimas. O gali būti ir taip, kad iš viso nepasieksi norimų tikslų. Pavyzdžiui, sabotažuoji save darbe, kai neįvykdai reikalaujamo plano ar pridarai nesąmoningų klaidų, kurių paprastai nedarytum. Santykiuose – dėl nepakankamos meilės sau, kankini antrą pusę ar net suverti jai kaltę dėl to, kaip jautiesi. Visa ši košė dar gali pavirsti į didelę savigailą, o ši – į depresiją.

Gera žinia ta, kad meilė sau nėra kažkas su kuo tu gimsti. Tai dalykas, kuris ugdomas, vystomas ir globojamas visą gyvenimą. Ir tu tikrai nesi vienintelis, kuris turi „meilės sau” deficitą. Tai gali išsiugdyti ir tu. Tikrai išauš viena diena, kai meilė sau tau taps savaime suprantamu dalyku. Taigi, kaip tu gali nustoti gadinsi sau gyvenimą jau šiandien?

#1 Meilė sau neateis per kitą žmogų

Turi suvokti, kad meilė sau priklauso tik nuo tavęs. Gal mes dažnai ir ieškome paguodos kitur, tačiau iš tiesų turėtume atsigręžti į save. Tik tu pats gali save nuraminti, paguosti, tik pats gali išmokti pamilti save. Kai pradedi save mylėti, aplinkiniai tai pastebi ir jaučia. Tad pasikliauk savimi ir išdrįsk prisiimti atsakomybę už tai, kaip jautiesi, nepermesdamas neigiamų jausmų kitiems.

#2 Meilė sau prasideda tada, kai leidi sau daryti tai, ką labiausiai myli

Kada paskutinį kartą darei tai, kas tave veža? Net suvirpsta kūnas, pagalvojus. Prisimink, ką galėtum be perstojo daryti, nors iki 3 valandų nakties? Atgaivink tą užsiėmimą, kuriam tau vis gaila laiko ar pinigų. Gal tai skaitymas, tapymas, važinėjimas dviračiu, fotografavimas, rašymas? Rask tam laiko – tai bus geriausias meilės sau pavyzdys.

#3 Švęsk savo pasiekimus ir vertink savo talentus

Pagirk ir pasidžiauk savimi, kai esi to vertas. Kuomet pasieki gerą rezultatą – atšvęsk tai su savimi, palepindamas save tuo, ką labiausiai mėgsti. Net jei tai ir nėra grandiozinis laimėjimas – vertink jį ir būk dėkingas sau už tai. Jei sunku galvoti apie pasiekimus, užsirašyk savybes, už kurias esi sau dėkingas. Stiprink savo talentus.

#4 Investuoti į save

Žmonių gyvenimai pradeda gerėti tada, kai jie pradeda investuoti į save. Tai pati akivaizdžiausia meilės sau išraiška. Investuok tiek į savo vidų, tiek į išorę. Kelionės, knygos, SPA – viskas skaitosi. Užsiimk saviugda: užsiregistruok į seminarą, mokymus, skaityk knygas, straipsnius – praturtink savo vidų. Išsigrynink savo tikslus, vertybes, išsiaiškink, kas tau yra svarbu. Patobulink savo žinias. O svarbiausia – niekada nesustok.

Pažink save ir išmok meilės sau Saviugdos ABC kurse, su kuriuo gausi:

 1. 24 pamokų įrašus (48 val.)
 2. 11 testų, kurie padės pažinti save
 3. Efektyvias metodikas, kurios padės tau valdyti negatyvias emocijas ir energijas
 4. Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, tad juos gali žiūrėti tau patogiu metu, patogioje vietoje
 5. Taip pat, išklausius visas pamokas gausi baigimo pažymėjimą

Po Saviugdos ABC kurso tu:

 • Žinosi, kaip valdyti savo neigiamos emocijas
 • Žinosi, iš kur pastarosios atsiranda 
 • Išmoksi pozityviau ir ryžtingiau pradėti savo dieną
 • Valdysi savo gyvenimo procesus bei žinosi, kaip padėti sau bet kokioje stresinėje situacijoje
 • Žinosi, kaip išsigryninti savo tikslus bei būti produktyvesniu kiekvieną dieną
 • Turėsi daugiau energijos ir motyvacijos
 • Užsitikrinsi kokybiškesnį gyvenimą bei geresnį santyki su savimi bei savo aplinka
Nori gauti mokymus pigiau, gauti dovanų bei būti apsuptam sąmoningų žmonių? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Kiekvieną savaitę tavęs lauks mokymai, kurių metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir į juos gauti atsakymus. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.