Mes visi esame skirtingi

Santykiai poroje gali tapti sudėtingi dėl šios dažniausiai daromos klaidos – mes galvojame, kad visi esame vienodi, todėl matuojame ir lyginame savo antrą pusę su savimi, arba su kitais. Mes turime aiškiai suprasti, kad visi esame absoliučiai skirtingi. Šią klaidą darome su savo visais artimais žmonėmis! Mums atrodo, kad jeigu aš galiu, tai ir kiti gali. Todėl mes reikalaujame ir motyvuojame kitus žmones pagal savo įsivaizdavimą, o ne pagal tai, ko mūsų artimiesiams iš tikrųjų reikia. Daliname patarimus į dešinę ir į kairę, net nesuvokdami, kokie esame skirtingi.

Priimkite kitą žmogų be sąlygų

Santykiai poroje pradeda braškėti tą pačią akimirką, kai suprantame, kad kitas žmogus yra visiškai kitoks ir bandome keisti tą žmogų, arba pradedame „laužyti“ save, kad pasikeistume. Ten kur prievarta, ten ir prasideda konfliktai, todėl tokie santykiai poroje ankščiau ar vėliau nutrūks. Ir, beje, tai galioja visiems santykiams: su vaikais, su tėvais, su draugais ir t.t. Susitikę du skirtingi žmonės visada turi labai daug išmokti, kad gebėtų išlaikyti santykius.

Santykiai poroje yra darbas

Santykiai – tai nuolatinis aiškinimasis, kas mano antrą pusę padaro iš tikrųjų laimingu. Dar kartą… Turime aiškiai suprasti savo ir kito žmogaus poreikius. Nėra taip jau lengva priimti visus žmones, kokie jie yra. Iš esmės, vyrams ir moterims džiaugsmą ir laimę suteikia skirtingi dalykai, todėl būtina suprasti tuos skirtumus. Ir tai pasakyti yra lengviau nei padaryti. Be abejo, jums padės santykių knygos, mokymai bei realūs laimingų porų pavyzdžiai. 

Investuoti į gražius santykius – verta

Jeigu norite pasiekti darnius santykius ne tik su antra puse, bet ir su visa aplinka, tai kviečiame prisijungti prie Alliancium mentorystės platformos. Alliancium bendruomenėje jau yra beveik 500 žmonių, kurie uždaroje grupėje gauna atsakymus į sau rūpimus klausimus, susijusius su saviugda, santykiais, emocijų valdymu, savirealizacija ir finansais. Užpildyk šią formą ir gauk NEMOKAMAMĄ Alliancium projekto pristatymą:

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.