Savivertė turi didelę įtaką tavo gyvenimui. Ką daryti jei tu neturi aukštos savivertės? Taip, kaip tu matai save, tave mato ir kiti. Tai reiškia, kad jei nevertini savęs – didelė tikimybė, kad ir kiti tavęs ant rankų nenešios. Rezultatas: žmonių apsuptyje jausiesi prastai ir nejaukiai, o negailestingas likimas tau neatneš to, ko iš tiesų nori ar manai esąs vertas. Pastoviai už parankės įsikabinęs abejones, būsi nesaugus ir dar blogiau – kankinsiesi pastoviu išsekimu, o gal net depresija. Tu nesi vienas, kuris išgyvena panašią situaciją, tad siūlome peržiūrėti ir panaudoti 6 patarimus, kas gali tau padėti padidinti tavo savivertę.

#1 Savivertė prasideda tada, kai elgiesi su savimi gražiai

Savivertė pradeda augti, kai susitvarkai su savo vidiniu dialogu. Tai yra galingas įrankis, kuris padės tau kovoti su negatyviomis mintimis kaip “man nepavyks”, “esu per daug prastas šiam darbui” ir t.t. Užduotis – pabandyk apie save atsiliepti taip pat gerai, kaip apie savo geriausius draugus, kuriais žaviesi. Gali iš pradžių pasirodyti keista ir net neleistina taip gerai atsiliepti apie save, bet kuo daugiau dirbsi su savo vidiniu dialogu, tuo natūraliau tau tai seksis.

#2 TU esi TU

Savivertė krenta šviesos greičiu, kai leidi sau save lyginti su kitais. Gal vaikystėje tėvai ir lygino tave su kaimyno vaiku, kuris geriau mokėsi ar pavyzdingiau elgėsi, bet tai nėra teisingas modelis. Kuo daugiau fokusuokis į save: užsirašyk savo tikslus ir pasiekimus, o vėliau įvertink, ar tampi geresne savęs versija. Mes esame visi skirtingi ir turim savo individualias misijas gyvenime. Tad, tau tikrai neverta kelti sau tokio spaudimo dėl to, ko negali objektyviai įvertinti.

#3 Savivertė pradės augti, kai suprasi, kad niekas nėra tobulas

Sveikintina nuolatos siekti geriausių rezultatų, tačiau neverta, kad perfekcionizmas lydėtų kiekvieną tavo žingsnį. Būk atviras su savimi – priimk ir tas savo savybes, kurios tau nepatinka. Gal tai karštas temperamentas ar kokių nors įgūdžių trūkumas. Svarbu tai priimti, o ne smerkti ar kaltinti save, kad šiuo metu nesi toks, koks norėtum būti. Tačiau nereikia visiškai ignoruoti, juk visada gali padirbėti ties savo trūkumais, tik nereikia ties jais apsistoti. Prisimink, kokias geras savybes ir įgūdžius turi – būk dėkingas už tai.

#4 Koncentruokis ties tuo, ką gali kontroliuoti

Labai lengva paslysti ant kontrolės manijos, tačiau tavo savivertė nuo to nepadidės. Nukreipk savo dėmesį į tai, ką gali pakeisti. Taip nešvaistysi savo energijos veltui bei užpildysi save ramybe.

#5 Savivertė augs, kai darysi tai, kas tave džiugina

Jei užsiimsi tuo, kas suteikia tau laimės, labai tikėtina, kad tave aplankys pozityvesnės mintys. Tai yra kažkas, ką jau tu gali kontroliuoti – skirk laiko savo mėgstamai veiklai. Ar tai būtų dainavimas, fotografija, šokiai ar domėjimasis sportu – verta tam skirti laiko vien dėl savo laimės. Būdamas laimingesniu, pradėsi labiau pasitikėti savimi, o tai pasitarnaus tavo savivertei.

#6 Apsupk save pozityviais žmonėmis

Daugiau leisk laiko su žmonėmis, kurie priima tave tokį, koks esi. Savivertė paaugs su kompanija draugų, kurie vertina tave ir mėgaujasi tavo draugija. Kartu – tai padės tau formuoti geresnę nuomonę apie save.

Savivertės didinimas ištreniruos ir meilę sau, kurios tau taip trūksta. Suprantu, kad kovoti su negatyviomis mintimis yra sunku ir tą padaryti iš karto nepavyks. Tam reikalingas didelis ir kantrus darbas su savimi. Bei stebėti kiekvieną praplaukiančią mintį. Jei nori visiems laikams nustoti abejoti savimi, jaustis saugiai, įgyti daugiau ryžtingumo – pradėk Saviugdos ABC kursą.

Po kurso tu išmoksi:

  • Pažinti emocijas ir jas valdyti
  • Valdyti konfliktus ir stresines situacijas
  • Poveikio psichologijos
  • Sėkmės kūrimo ir valdymo
  • Laiko valdymo
  • Bendravimo įgūdžių formavimo
  • Komunikacijos strategijos
  • Asmeninės motyvacijos
  • Kaip padidinti savo asmeninį efektyvumą

Mokymų metu taip pat atliksi praktines užduotis, kurios padės geriau įsisavinti teoriją. Taip pat, gausi 11 savęs pažinimo testų, kurie padės geriau pažinti save. Jei tau išklausius 2 pirmąsias Saviugdos ABC kurso pamokas, nuspręstum, kad šie kursai tau nėra naudingi – gali kreiptis dėl pinigų grąžinimo. Tau bus grąžinta 100% sumokėtos sumos.

Tik per trys mėnesius išmoksi pagrindinius gyvenimo principus, kurie padės tau padidinti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Neleisk nei sau, nei kitiems nuvertinti tavęs. Investuok į save šiandien!

Nori įsigyti mokymus pigiau, gauti dovanų bei būti apsuptam palaikančių žmonių bendruomenės, kuriems pavyko pakelti savo savivertę ir įgyti daugiau motyvacijos? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Kiekvieną savaitę tavęs lauks mokymai, kurių metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir į juos gauti atsakymus. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą dabar

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.