Teiginys, kad sėkmės garantas yra pats žmogus gali sukelti prieštaravimą, nes pasaulis kupinas pavyzdžių apie žmonių nesėkmes ir tai reikštų, kad šiose nesėkmėse yra mūsų pačių indėlis.

Galbūt reikėtų užduoti klausimą – ką rodo faktai, realūs įvykiai? Ar tikslus pasiekia ir gerus santykius turi tie, kurie mokinasi kaip tai padaryti, taiko įgytas žinias, užduoda klausimus, domisi, stengiasi, atlieka konkrečius veiksmus, ar tie, kurie pritingi, tikisi, kad viskas tiesiog bus gerai, nedarant nieko arba darant labai mažai? Atsakymas būtų – būna visaip! Tas, kuris atiduoda visas jėgas, dieną naktį mokinasi ir dirba, gali turėti prastesnius rezultatus ir santykius bei jausti mažiau laimės nei tas, kuris leidžia sau patingėti ir dažniau keičia pastangas į atsipalaidavimą.

Taip yra todėl, kad pastangos dar ne vienintelis sėkmės elementas. Juk gali dažyti sienas dailininko teptuku, bet efektyviau būtų pasirinkti specialiai sienoms dažyti skirtus įrankius. Gali vykti į nežinomą vietovę be navigacijos, bet navigacija duos greitesnį rezultatą. Pirmas variantas pareikalautų daugiau pastangų ir laiko negu antrasis, bet antrasis būdas efektyvesnis. Vadinasi, pastangos turi būti paremtos tinkamomis žiniomis kaip pasiekti tikslą.

Už žinių paiešką atsakingas pats žmogus. Tradicinė švietimo sistema minimaliai ruošia mus realiam gyvenimui ir santykių kūrimui, tėvai taip pat visko išmokinti negali, kiekvienas turime limituotą susidomėjimų sritį ir yra sričių, kur mūsų kompetencijos baigiasi. Internete galima surasti įvairius mokymus ir knygas, tik ar visokeriopiai palengvins tavo gyvenimą finansų valdymo mokymai arba mokymai kaip sukurti sveikus santykius, arba kaip suprasti bei priimti save, gyvenimo dėsnius, kaip realizuotis savo potencialą? Atsakymas – taip, jeigu skirsi reikiamo dėmesio visoms šioms sritims, o ne pasirinksi tik kurią nors vieną. Atsakymas taip – jei skirsi šioms sritims savo dėmesį visą gyvenimą, taikysi gautas žinias ne tik po paskaitos, būsi budrus ir jei kurioje nors srityje pasijusi silpniau, vėl komunikuosi su aplinka, ieškosi naujų žinių ir jas taikysi. Atsakymas – taip, jei tavo gautos žinios bus teisingos, paremtos praktika, gautos iš žmonių, kurie praėjo tai, apie ką kalba. Jei nori kurti verslą – klausk patyrusio verslininko, kuris sukūrė ne vieną sėkmingą verslą; jei nori gražių santykių – klausk žmogaus, kuris jau gyvena santykiuose, kuriais žaviesi; jeigu nori išsivaduoti iš neigiamų emocijų – klausk žmogaus, kuris prisiima atsakomybę, nekaltina aplinkinių, džiaugiasi kitų pasiekimais, susitvardo konfliktinėse situacijose, supranta iš kur kyla emocijos ir žino kaip jas transformuoti į teigiamas.

Kitas svarbus elementas sėkmei yra tinkama aplinka. Juk kartais aplinkinių abejonės sukelia jas ir mūsų galvose. Sėkmei tinkama aplinka, kuri orientuojasi į ilgalaikę, ne trumpalaikę gerovę, aplinka, kuri noriai dalinasi, kuri suteikia tai, ko tau reikia, kad ir kas tai būtų – žinios, bendri projektai, nuoširdumas, išklausymas, patarimai, geri pavyzdžiai, renginiai, tos pačios vertybės ar kita. Tikėjimas, kad aplinka pati savaime bus tokia kokios norisi, sukelia nepasitenkinimą, kitas destruktyvias emocijas, o vėliau ir pasekmes fiziniame pasaulio lygmenyje. Geresnis variantas yra prisiimti atsakomybę už aplinkos kūrimą  aplink save – ieškoti bendraminčių, palaikyti ryšį su įkvepiančiais žmonėmis, saugoti gražius santykius, būti ten ir su tais, kurie gyvena tomis pačiomis vertybėmis, padeda tau judėti ten, kur nori judėti.

Taigi sėkmei daugiau šansų turi tas, kuris prisiima atsakomybę ne tik veikti, bet ir ieškoti tinkamų žinių bei aplinkos.

Alliancium tobulėjimo ekosistemoje dirbame su svarbiausiomis gyvenimo sritimis, kad turėtumėt tvirtą žinių pagrindą, ant kurio statytumėt savo kasdienius veiksmus, pasirinkimus, bendravimą. Šios sritys be jokios abejonės svarbios tiems, kurie siekia tobulėti kaip asmenybės, nori balanso ir pilnatvės jausmo gyvenime. Kviečiame prisijungti, tapti nariu ir patirti kaip į gera keičiasi Jūsų ir kitų narių gyvenimai einant saviugdos keliu.

Sistema besirūpinanti žmonėmis taip, kad jie taptų savarankiški ir galėtų palydėti į sėkmę kitus. Sistema, kuri išmokina atsakomybės, darbštumo, duoda bendraminčių aplinką ir žinių pagrindą svarbiausiose gyvenimo srityse. Pastebėjote? Alliancium apjungia visus sėkmės elementus. Pastangos+tinkamos žinios+aplinka. Junkis ir tu! Spausk https://www.alliancium.com/start-your-life/

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.