Sėkmingi žmonės nenustoja būti sėkmingais. Mes matome juos žurnalų viršeliuose, televizijoje bei socialinėje medijoje. Panašu, kad jų gyvenimas – it rožėmis klotas. Sėkmingi žmonės atrodo, kad yra laimingi, turtingi, turi gerus santykius, visi juos myli ir gerbia. O taip pat ar pastebėjai, kad ne visais atvejais sėkmingi žmonės baigia universitetus, kuriuos, anot dėdžių ir tetų, reikia pasibaigti, nes be specialybės esi ne žmogus. Gal ir mokyklos suole nebuvo pirmūnai. Tad gal slapta smalsauji, o gal net truputi pavydi ir bandai įminti jų paslaptį?

Ką daro ir žino sėkmingi žmonės?

Galime pastebėti, kad sėkmingi žmonės nepasiduoda, yra motyvuoti, efektyviai leidžia savo laiką, aiškiai nustato savo tikslus. Dėl to jie ir yra vadinami sėkmingais, nes jie siekia rezultato tol, kol jį pasiekia. Sėkmingų žmonoių teigiamų savybių ir įgūdžių sąrašas yra begalinis. Svarbu žinoti, kad vieno “sėkmės” recepto nėra, tad protingiausia yra ieškoti efektyviausio.

9 aspektai, kuriuos išmoko sėkmingi žmonės:

 1. Mąstyti – sugebėti užduoti klausimus. Mums mokykloje liepė išmokti atsakymus, bet ne kaip reikia užduoti teisingus klausimus. Tokiu būdu sėkmingi žmonės pastoviai ieško atsakymų bei juos randa.
 2. Daryti, tai, kas motyvuoja, kas kabina. Jie veikia pagal pašaukimą ir jų talentą. Viskas, ką jie daro turi turėti prasmę.
 3. Nebijo atiduoti, tai, kas tūno viduje ir apskritai žino, kaip kovoti su baimę.
 4. Už viską prisiima atsakomybę. Absoliučiai be išimties.
 5. Susitaiko su tuo, kad visiems neįtiksi. Tai padeda išlikti savimi.
 6. Pastoviai auga, tobulėja, mokinasi.
 7. Supranta, kad kokia aplinka – tokie ir jie.
 8. Palaiko gyvenime balansą.
 9. Niekada nesustoja.

Kiekvienas gali tapti sėkmingu

Dabar galvoji, kad nieko naujo nesužinojai. Tiesa, ta, kad – kas atrodo paprasta, nėra lengvai pasiekiama. Juk kiekvienas gali būti sėkmingu, finansiškai laisvu, turėti gražius ir tvirtus santykius, kopti į karjeros viršūnę, tačiau, kažkodėl to neturi arba turi tik iš dalies. Sėkmingais žmonėmis negimstama, o tampama, pradėjus investuoti į save.

Jeigu sėkmingo žmogaus aspektai tau nėra svetimi ir tau net darosi gėda, kad jų netaikai savo gyvenime, kviečiame prisijungti prie didžiausios saviugdos bendruomenės Lietuvoje – Alliancum. Čia tavęs laukia:

 • Bendruomenė, kuri palaikys tave bei motyvuos augti ir spręsti savo problemas
 • Mokymai šiose sferose: emocijų valdyme, santykiuose, kaip siekti tikslų ir materialios gerovės
 • Tavo pačio saviugdos ir tobulėjimo kelias tau priimtinu tempu
 • Galimybė atskleistis savo potencialą ir pradėti gyvenimą pagal savo pašaukimą
 • Atsakymai į tau rūpimus klausimus

Registruokis į nemokamą Alliancium pristatymą ir ženk pirmuosius žingsnius sėkmingo žmogaus link:

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.