Geri vyro ir moters santykiai atveria galimybes

Geri santykiai poroje suteikia mums ne tik džiaugsmo, bet ir didžiulę laisvę. Pagalvokite, juk vietoj to, kad švaistome laiką ir energiją įveikiant įvairius konfliktus poroje, mes galėtume sutelkti visą dėmesį į galimybes. Be abejo, būtų idealu, jeigu jau mokykloje mums suteiktų žinių, kaip kuriami vyro ir moters santykiai, kokie esminiai skirtumai tarp vyrų ir moterų. Deja, žmonės net patys savęs nesupranta ir negali atsakyti, kodėl jie jaučiasi nelaimingi, kodėl jaučiasi nemylimi ir nesuprasti.

Išmokite užduoti teisingus klausimus

Pagalvokite, kai kyla abejonės dėl santykių, kokie klausimai ir mintys, pirmiausia, pradeda susktis jūsų galvoje? Gal panašūs į šuos klausimus:

  • Kodėl manęs nebemyli antra pusė?
  • Kodėl jaučiu, kad tolstame vienas nuo kito?
  • Kodėl manęs nesupranta ir nepalaiko?
  • Kodėl santykiai poroje nebe tokie, kaip santykių pradžioje?

Deja, tokie ir panašūs klausimai niekur neveda. Jūs pradedate tik dar labiau liūdėti ir tikėti tuo, ką sau sakote, nes protas turi atsakymus į visus jūsų klausimus, bet tai nebūtinai yra tiesa. Jeigu tikrai norite sužinoti, kaip gali pagerėti vyro ir moters santykiai, skirkite 4 minutes ir peržiūrėkite šį trumpą Jevgenijaus Černyš video įrašą, kuriame atskleidžiama, kaip reikia teisingai užduoti klausimus sau nukreiptus į veiksmą. Jeigu reikia peržiūrėkite šią video ištrauką kelis kartus. Juk tikrai galite tai padaryti dėl savo santykių…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Visiems, kas nori daugiau

Kiekvieną mėnesį pirmadieniais ALLIANCIUM rengia uždarus mokymus internetu apie santykius, saviugdą, karjerą ir verslumą. Jeigu pirmadienį ALLIANCIUM narys negali dalyvauti, tai visus mokymų įrašus jis gali peržiūrėti vėliau jam patogiu laiku uždaroje platformoje. Prisijunkite prie didžiausios saviugdos bendruomenės Lietuvoje ir gaukite priėjimą prie vertingų mokymų įrašų, užduokite savo klausimus. Gausite žinių, ne tik kaip tobulinami vyro ir moters santykiai, bet ir su pačiu savimi, su tėvais, su vaikais, su kolegomis, su draugais, su visa aplinka.

Jei nori tapti nariu, registruokis ir žiūrėk nemokamą pristatymą apie Alliancium:

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.