Nėra nesėkmingų žmonių. Yra tik tie, kurie pasidavė.

NIEKADA NESUSTOK!

NIEKADA NESUSTOK!

Jevgenijus Černyš, ALLIANCIUM Prezidentas

KAS YRA ALLIANCIUM?

ALLIANCIUM – Saviugdos ekosistema, padedanti žmonėms savo pasirinktu tempu tobulėti visose svarbiausiose asmeninio ir profesinio gyvenimo srityse. Apsispręsdamas tapti ALLIANCIUM nariu, Tu apsisprendi pažiūrėti savo problemoms ir iššūkiams į akis, atskleisti tikrąjį potencialą ir pradėti gyventi pagal savo pašaukimą.

Bendruomenė

Ekosistemos bendruomenė telkia skirtingo amžiaus, profesinės specializacijos, interesų bei charakterio žmones. Visus juos vienija atsakomybės už savo gyvenimą, atvirumas naujoms idėjoms, praktinių žinių alkis bei savitarpio palaikymo dvasia. Žinios – Gebėjimas sau pripažinti, kad dar ne viską gyvenime pasiekei ir kad Tavo asmenybė gali augti, yra ir įrodymas, kad Tu esi sąmoningas ir gali tapti ALLIANCIUM ekosistemos nariu.

Saviugda

ALLIANCIUM ekosistemos pamatas – Nuolatinė asmenybės saviugda keturiose pagrindinėse žmogaus gyvenimo sferose: valdant emocijas, kuriant darnius santykius, siekiant gyvenimo tikslų ir finansinės gerovės. Mokymo priemonės apima online mokymus, susitikimus ir diskusijas, saviugdos knygas ir mokymų kursus, kasmėnesines konferencijas ir renginius, atsakymus į klausimus ir asmenines konsultacijas. Žengdamas į šią ekosistemą, Tu įjungi savo nepertraukiamo tobulėjimo režimą, vedantį į Tavo rezultatą ir gauni galimybę tapti ALLIANCIUM ambasadoriumi.

Tobulėjimas

ALLIANCIUM kuria atsvarą didžiajai mūsų visuomenės daliai, kurios kasdienybę pančioja stresas, nerimas, skausmas, baimės ar kartėlis dėl neišsipildžiusių lūkesčių. Kiekviena žmogaus diena yra kupina tūkstančių pasirinkimų, kuriais jis kuria ir perkuria savo likimą. Deja, daugeliu atveju žmogus sau nepadeda ir pats dėl to kenčia. Vienintelis laimintis gyvenimo pasirinkimas – investuoti į save, tampant geriausia savo versija.

KODĖL MES KITOKIE?

Pasaulyje yra daug masinės gamybos saviugdos priemonių. Dalis jų veikia kaip alkoholis: apsvaigina, sukelia iliuzijų, o tada bloškia žmogų žemyn į realybės „pagirias“. ALLIANCIUM tikslas kitoks  Padėti žmonėms realiai vertinti situaciją, matyti tikrą tiesą, išsigryninti pagrindinius gyvenimo vektorius bei tapti savo pačių geriausiais sąjungininkais tobulėjimo kelyje. Ekosistema paremta bendromis vertybėmis ir per dešimtmetį išpuoselėta metodologija, kuri jau padėjo sukurti šimtus konkrečių sėkmės istorijų. Jos skiriamieji bruožai – Sistemiškumas, praktiškumas ir stipriai motyvuojanti, sustoti neleidžianti aplinka.

ALLIANCIUM – Šis tas daugiau už vieną žmogų ir jo tikslus. Savarankiška ir nuolat auganti žmonių saviugdos ekosistema, kuri maitina pati save. Jos nariai neleidžia vieni kitiems sustoti. Jos mokiniai ilgainiui patys tampa įkvepiančiais mokytojais.

Kiekvienas ALLIANCIUM narys nuo pat pradžių aprūpinamas įrankiais ir instrumentais tobulėjimui pagrindinėse gyvenimo sferose, tačiau savo gyvenimo vairą laiko jis pats. ALLIANCIUM primena, kad kiekvienas iš mūsų privalo pats būti savo gyvenimo šeimininkas. Šioje ekosistemoje Tu gausi aiškų ir nuoseklų sėkmingo gyvenimo žemėlapį, tobulėjimo vektorius bei motyvuojančius kelionės bendražygius. Tačiau pagrindinis kelionės herojus būsi Tu. Tavo gyvenime negali būti patikimesnio sąjungininko už Tave patį. ALLIANCIUM misija – Padėti Tau tapti geriausia savo versija.

Komanda, laisvė, mokymai, šeima, balansas, skaidrumas, atvirumas, nuoširdumas, sąžiningumas, progresas, pagalba, motyvacija, ryžtas, atkaklumas, nuoseklumas, fokusas, rezultatas, lyderystė, atsakomybė, aktyvumas, vizijos turėjimas, drąsa, lankstumas, kūrybiškumas.

Esame čia, kad galėtume vienas kitam padėti

Susisiekite su mumis ir pradėkime pertvarkyti jūsų gyvenimą nuo pat pradžių.

Aplinka

Bendruomenėje rasite bendraminčių, kurie palaikys jus siekiant užsibrėžtų tikslų.

Motyvacija

Bendruomenėje praplėsite savo galimybių supratimą ir pamatysite naujų išteklių bei galimybių įvairiose gyvenimo srityse. Pasisemkite įkvėpimo iš „ALLIANCIUM“ pavyzdžių ir tikėkite savimi!

Palaikymas

ALLIANCIUM bendruomenėje kiekvienas dalyvis turi savo patirtį, kompetencijas, energiją – kuria gali  dalinasi su kitais. Grupės palaikymas motyvuoja, padeda suprasti, kad esi ne vienas, o esantys šalia, išgyvenantys panašius sunkumus gali pasiekti tai, ko nori.