Ezoterika yra tame, kad aplinka mus keičia! 

Ezoterika ir ezoterinės žinios gali padėti pagerinti gyvenimą ir pritraukti sėkmę. Ar žinai, kad būtina save apsupti sėkmingais žmonėmis, jei nori pats tapti sėkmingu? Tikriausiai girdėjai posakį: Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. Šis ir kiti panašūs pasakymai nėra tik šiaip frazės. Deja, mes norim, ar nenorim, mums labai didelę įtaką daro žmonės, kurie yra mūsų aplinkoje ir mes negalime tam poveikiui pasipriešinti, kad ir kokie stiprūs būtume. Puiku jeigu tave supa sėkmingi ir laimingi žmonės, nes tu automatiškai periimi jų mąstymą ir tavo veiksmai atveda tave link sėkmės. Bet dažniausiai mes svajojame gyventi kokybiškiau ir pasiekti daugiau, nei tai padarė mūsų artimieji, mūsų draugai ir kolegos.

Ką daryti, jei esi netinkamoje aplinkoje?

Iš esmės, mes neturime galios pasipriešinti aplinkos poveikiui, bet galime sąmoningai išeiti į kitokią aplinką, kuri mums lems sėkmę. Didžiausia ezoterika yra tame, kad kai tik atsiduriame tinkamoje aplinkoje, tai ir mūsų gyvenimas pradeda keistis. Svarbiausia, reikia išsiaiškinti, o koks yra tikslas? Žmonės ir bendravimas su jais negali būti tikslu. Vien buvimas prie kavos puodelio su sėkmingu verslininku nieko nepakeis. Turi aiškiai suvokti, kur nori nueiti? Kokia tavo siekiamybė? Pavyzdžiui, norint tapti versliu būtina persmelkti save ta aplinka, kurioje būna verslininkai. Pradėk nuo mažų žingsnių, galima įstoti į Facebook grupes, kuriose bendrauja verslininkai. Verslumas yra tik kaip pavyzdys, tą patį principą taikyk visoms savo gyvenimo sritims.

Alliancium bendruomenė – tai tobulėjančių žmonių aplinka

Alliancium – tai Metinės Mentorystės platforma, kurioje jau beveik 500 partnerių kartu mokosi ir tobulėja ir siekia būti geresniais nei vakar. Mes esame bendruomenė, kuri suteikia daugybę galimybių:

  • Galimybė pagerinti gyvenimą ir įgyti žinias, tokiose srityse kaip saviugda, santykiai, emocijų valdymas, karjera ir verslas.
  • Galimybė dalyvauti uždaroje Alliancium grupėje ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus.
  • Galimybė naudotis specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis skirtomis tik Alliancium partneriams.
  • Galimybė užsidirbti bei prisijungti prie Alliancium komandos.
  • Galimybė prisidėti prie naujo universiteto įkūrimo ir t.t.

Nori sužinoti daugiau? Užpildyk šią formą apačioje ir sudalyvauk nemokamame Alliancium projekto online pristatyme:

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.