Norėdami sužinoti kaip pasiekti tikslus greičiau, turėtume, pirmiausia, juos bent užsirašyti. Kai kurie iš mūsų tai atlieka lyg ceremoniją prieš naujus metus. Kažkodėl tikslai išlieka gražioje užrašų knygutėje, bet ne tavo gyvenime. Kodėl?

Dažniausia klaida norint pasiekti tikslus

Dažniausiai neišsipildžiusių tikslų priežastis – mūsų išsiblaškymas. Mes nesusifokusuojame ties tikslu ir ištaškome energiją visur, kur tik įmanoma, taip niekur ir nenukeliaudami. Rezultatas toks, kad tu nedarai konkrečių veiksmų, kad priartėtum prie savo tikslo, o tavo baimės ir abejonės prisideda prie tikslo atitolinimo.

Tai kaip pasiekti tikslus?

Paprasčiausias būdas įgyvendinti tikslą yra imti ir daryti, nesiklausant nei visuomenės, nei tavo galvoje esančių tarakonų. Žmonės, norėdami gauti motyvacijos ir įkvėpimo, lankosi seminaruose, kuriuose gauna energijos, tačiau tai veikia tik trumpam laikui. Nesakome, kad visi seminarai yra blogi, tačiau reikia mokėti atsifiltruoti juos: kur tau suteikia žinias ir metodikas, o kur tik skanduoja “tu gali”. Jeigu tu matai savo tikslą, vadinasi tu jį ir gali pasiekti.

5 taisyklės, kas padeda pasiekti tikslą:

  1. Materializuok savo tikslą – užrašyk ant popieriaus, o jei kyla idėja – bėk įgyvendinti.
  2. Ieškok informacijos ir žinių iš žmonių, kurie tai jau padarė.
  3. Vidinė energija yra stipriau už išorinę. Nereikia savęs ‘užmotyvuoti’, kad pradėtum veikti, geriau surask tokį tikslą, kurio siekimas tave motyvuotų.
  4. Turėk omeny, kad jei nori gauti, turi ir duoti. Pagalvok, ką tu nori duoti pasauliui ir ką gauti manais?
  5. Žinok, koks bus tavo kitas planas, kai pasieksi užsibrėžtą tikslą.

Tai yra tik išvardytos gairės, kaip pasiekti tikslą. O kaip žinoti, kad tai yra tavo tikslas? Kaip išlikti motyvuotam ir energingam, siekiant jo? O gal kai kurie tikslai yra tau primesti? Susivokti savyje ir atskleisti tavo asmenybės potencialą padės Saviugdos ABC kursas, kurio metu išgirsi:

  • Kaip susitvarkyti su savo baimėmis ir abejonėms?
  • Ko tu iš tiesų nori ir kaip įsiklausyti į save?
  • Kaip visuomet turėti energijos?
  • Svarbiausia, kaip pasiekti tikslus?

Norėtum būti apsuptas žmonių, siekiančių tikslų, gauti daugiau atsakymų į tau rūpimus klausimus? Kviečiame prisijungti prie Alliancium projekto:

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.