Kaip pasitikėti savimi – greičiausiai, dažnai prabėga ši frazė tavo mintyse. Kiek kartų nepakankamas pasitikėjimas savimi atbaidė tave nuo svajonių arba neleido mėgautis akimirka taip, kaip galėtum nepatirdamas streso? Kas tau trukdo pradėti pasitikėti savimi?

Kaip pasitikėti savimi? Nustok save sabotažuoti

Nereitai mes patys sau pakišame koją vien dėl to, kad nepasitikime savimi ir savo jėgomis. Abejodamas savimi gadini savo asmeninį gyvenimą bei savo rezultatus darbe. Ar esi atkreipęs dėmesį, kad kai galvoji, kad nesi vertas būti su tuo žmogumi arba, kad nesi pakankamai geras dirbti tame darbe – kažkaip magiškai pats pridarai klaidų, kad iš tiesų tų dalykų nebūtum vertas? Tavo pasąmonė verčia elgtis tave taip, kaip pats prašai. Abejodmas ir netikėdamas savimi iš karto save sabotažuoji.

Mieli draugai perfekcionistai

Kitas dalykas – pastovus tobulumo siekimas. Geras požymis yra stengtis pasiekti išskirtinių rezultatų, tačiau su perfekcionizmu tai neturi nieko bendro. Besivydamas tobulumo tik veltui išvaistysi energiją. Leisk sau klysti, nes tai yra normalu. Visko žinoti neįmanoma, o ir nekysta tie, kurie nieko nedaro. Pasimokyk iš savo klaidų, o ne graužk save už tai.

Kaip pasitikėti savimi? Būk savimi

Atsipalaiduok ir būk savimi – tai geriausia dovana, kurią galime sau suteikti. Taip, ne pirmą kartą šią frazę girdi, bet kiek kartų savo gyvenime leidau sau būti savimi? Kaip pasitikėti savimi, nebijant išgirsti kritikos? Reaguok į tai, kaip į galimybę augti. Neleisk sau nudžiazuoti į kraštutinumus, galvodamas, kad tave nori atleisti iš darbo ar, kad esi pats blogiausias žmogus pasaulyje. Kritika padeda tau tobulėti ir neleidžia tau būti deletantu – tuo, kuris bijo persižiūrėti savo rezultatus ir nedrįsta nustatyti savo taško „A“.

Kaip pasitikėti savimi? Tapk profesionalu – ne deletantu

Profesionalas žino, kaip pasitikėti savimi. Jis:

1.       Iš pradžių pagalvoja – tada daro

2.       Gauna žinių – daro veiksmą

3.       Nebijo suklysti

4.       Pastoviai auga

Klysti niekam nėra malonu. Tam, kad mažiau klystum ir semtumeisi žinių ne tik savo asmeninės patirties sąskaita reikia metodologijos. Tikslinga technika gali tau padėti tvarkytis su emocijomis, pažinti save bei padėtų atskleisti tavo asmenybės potencialą. Svarbiausia – tikslinga metodologija gali tave išmokinti pasitikėti savimi. Jei nori pradėti nuo šiandien pasitikėti savimi ir savo jėmogis, pakilt į visai naują lygį, pagerinti savo karjeros ir asmeninio gyvenimo rezultatus ir nustoti save sabotažuoti – kviečiu prisijungti į unikalų Saviugdos ABC kursą.

Kurso metu išmoksi:

  • kaip pažinti ir valdyti emocijas
  • kaip valdyti konfliktus ir stresą
  • kaip valdyti savo gyvenimo sėkmę
  • kaip motyvuoti save
  • kaip padidinti savo asmenybės potencialą
  • svarbiausia – kaip pasitikėti savimi ir savo jėgomis bei būti atviru sau.

Nori mokymus gauti pigiau? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Alliacium – tai bendruomenė, kuri auga ir tobulėja kartu su tavimi. Jei nori būti apsuptas bendraminčių, kuriems jau pavyko išmokti pasitikėti savimi – registruokis į nemokamą online pristatymą, kurio metu sužinosi daugiau patį apie Alliancium.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.