Kas yra laimė jums?

Kiekvienam laimė yra skirtingai suvokiama, bet apibendrintant, tai tokia būsena, kai viduje neturi purvo, nejauti graužaties, kaltės ar streso. Laimės neįmanoma surasti išorėje. Ji prasideda tada, kai mes susitvarkome vidų. Savo vidų. Vaikai juk sugeba būti laimingais visada ir jie neieško, kas yra laimė. Kas pasikeitė nuo to laiko, kai užaugome?

Į klausimą “Kas yra laimė?” galima atsakyti paprastai – tai ne tik būsena, bet ir gyvenimo būdas. Per savo gyvenimą mes jau puikiai išmokome, kas reiškia būti nelaimingu, neturtingu, nemylimu. Taip pat galima išmokti kaip tapti laimingu, taikant šias 5 taisykles.

#1 Jauskis dėkingu už tai, ką turi

Vienas iš efektyviausių metodų, norint atsakyti į klausimą, kas yra laimė, yra dėkingumas. Pradėti vertinti tai, ką turi dabar. Mes kas dieną esame priversti jaustis nepakankamai pasiekę. Jeigu minutę įsižiūrėtum į savo gyvenimą ir paklaustum savęs, ką iš tiesų vertini ir už ką esi dėkingas? Net jeigu tai yra praeityje išmoktos pamokos. Nežinai, kaip pradėti dėkingumo praktiką? Pradėk vesti dėkingumo žurnalą – užrašų knygutėje ar telefone užsirašyk, už ką esi dėkingas. Kai esame dėkingi, mes būname gerokai laimingesni. 

#2 Mokykis pastebėti gerus dalykus ir pastebėsi, kas yra laimė

Kaip dažnai pastebi tik tai, kad kažkas nepasisekė, kaip tu nemoki viešai kalbėti arba kad šiandien prastas oras. Kiek kartų esi pagyręs save už tai, ką gero šiandien padarei ar pradėjai daryti? Gal net truputį pavyko priartėti prie tikslo? Net jeigu visuomenė mus verčia susifokusuoti ties savo silpnybėmis, suprask, kad nieko nėra tobulo. Kurk sau galimybes, o ne sienas. Užsirašyk savo stiprybes ir pasidžiauk jomis. Stiprink jas! Daugiau ieškok gėrio, mažiau patirsi streso.

#3 Rūpinkis savo kūnu

Laimės paieškose siela yra svarbiausia, tačiau norint materializuoti savo tikslus – tau reikalingas sveikas ir stiprus kūnas. Manau, esi girdėjęs, kad sportuojant išsiskiria endorfinai, kurie sukelia laimės jausmą. Fizinė veikla pagerina net tik sveikatą, bet ir psichinę būseną. Tai kada paskutinį kartą buvai išėjęs pasivaikščiot bent 15 minučių?

#4 Atkreipk dėmesį į savo artimųjų ratą

Egzistuoja 5 draugų taisyklė – paėmus tavo 5 artimiausių draugų laimės, sėkmės, pajamų ir pan. vidurkį – išeisi tu. Tavo draugai ar artimųjų ratas atspindi tavo dabartinę lokaciją. Dėl to svarbu atrasti tuos žmonės, kurie tave veda aukštyn. Jų energija gali turėti stiprios įtakos tavo gyvenimui. 

#5 Atrask savo tikslą – atrasi, kas yra laimė

Pradžiai, nusistatyk savo vertybes, kurios tau yra svarbios. Vertybės yra tavo vienas pagrindinių raktų į tai, kas yra laimė. Taip pat, svarbu turėti tikslą. Ką nori sukurti ar realizuoti savo gyvenime? Tikram tikslui tau nereikės nei motyvacijos, nei paskatinimo. Turėdamas krypti, judėsi paprasčiau.

Tikrai nesi vienas, kuris ieško savo laimės paukštės. Tad pradėjęs įgyvendinti nors vieną iš šių taisyklių – jausies geriau. Kaip pradžioje buvo minėta, laimė yra tai, kai nejauti purvo, tūnančio tavo viduje. Kuomet išsivalysi iki šaknų – atsiras noras kažką daryti. Jeigu nori: 

  • Prisipildyti laimės jausmo
  • Atskleisti savo asmenybės potencialą
  • Išsivalyti nuo neigiamų emocijų
  • Pereiti į būsena, kur myli ir priimi save
  • Turėti daugiau energijos ir noro kurti ir veikti

– tada atrasti laimę padės Saviugdos ABC kursas, kurio metu: 

  1. Gausi 24 pamokų įrašus (48 val.) ir 11 testų, kurie padės pažinti save
  2. Gausi metodiką, kuri padės valdyti savo emocijas ir atsikratyti negatyvo
  3. Išmoksi atsikratyti neteisingų nusistatymų bei išsigryninsi savo tikslus 
  4. Padidinsi savo asmenybės efektyvumą bei žinosi, kaip save motyvuoti
  5. Turėsi daugiau energijos savo tikslams įgyvendinti.

O svarbiausia – išsivalysi savo vidų ir atgaivinsi norą siekti seniai užslėptų tikslų. Atgaivinęs vidų, atgaivinsi savo laimę. Vietoj to, kad toliau slėgtum save – leisi sau kurti.

Atsimeni #4 taisyklę apie artimųjų ratą? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Alliacium – tai bendruomenė, kuri auga ir tobulėja kartu su tavimi. Jei nori gauti mokymus pigiau ir būti apsuptas bendraminčių, kuriems jau pavyko atrasti savo laimę – registruokis į nemokamą online pristatymą, kurio metu sužinosi daugiau patį apie Alliancium.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.