Koučingas – skambi frazė, kuri asocijuojasi su gyvenimo kokybės pagerinimu. Ar tai būtų tavo santykiai su antra puse, ar asmeniniai finansai, ar tikslų siekimas – mes mielai pasidaliname ta “gyvenimo pagerinimo” estafete su kitu žmogumi, ypač jei tai yra tos srities ekspertas. Tokiu būdy tau nereikia vienam atsverti visų turimų sunkumų ir iššūkių. Geras koučingo specialistas žino, kaip gali padėti tau šauti į aukštumas ir, žinoma, padeda tau atsidurti iš taško Ą į tašką B. Bet ar koučeris ir pats koučingas gali išspręsti tavo problemas?

Kas tas koučingas?

Taikliausiai koučingas būtų apibūdinamas, kaip sesija, kurios metu tau pateikiami efektyviausi, paprasčiausi ir greičiausiai duodantys rezultatus metodai, kurie padeda atsiskleisti tavo asmenybės potencialui. BET tam, kad tu galėtum atskleisti savo potencialą, turi dirbti ir vykdyti tos metodus. Pats koučeris neišspręs problemų už tave. Tuomet kitas klausimas būtų…

Kuo tas koučingas tada ypatingas?

Faktas, kad žmogui negali niekas kitas padėti išskyrus jį patį. BET koučingas gali pateikti paprasčiausią ir efektyviausią būdą, kuris padėtų žmogui išspręsti jį kamuojančius klausimus. Jeigu reikia – koučeris gali padėti net išsiaiškinti, kas tau yra svarbiausia. Reikia atkreipti dėmesį, kad tik sąžiningai taikydamas metodiką gali tikėtis rezultatų. Taip pat, turi protingai rinktis guru – ar jo pateikiama metodika iš tiesų yra efektyvi.

Kas iš tiesų keičia žmogų?

Ar esi girdėjęs apie 5 draugų taisyklę? Ši taisyklė teigia, kad kokie žmonės tave supa – toks ir pats esi. Jei tavo 5 artimiausi draugai yra aukščiau už tave – tu augi, jei žemiau – jie traukia tave žemyn. Noriu pasakyti tai, kad – aplinka neišvengiamai veikia žmogų. Jei bendrausi su sąmoningais ir pozityviais žmonėmis – pats toks tapsi. Jei leisi laiką su tais, kurie kiekvieną penktadienį kvies tave alaus – rezultatas bus atitinkamas. Tavo aplinka lemia tavo mąstymą, santykius ir netgi finansinę padėtį.

O kas tavęs laukia po koučingo sesijų? Profesionalus koučeris tau suteikia instrumentus, kaip pasiekti norimą rezultatą, BET dažnai bespręsdamas vieną klausimą, jų atsiranda ir daugiau. Ir tai yra normalu. Tikiu, kad koučingas gali padėti žmogui augti, tačiau norint išlaikyti ilgalaikį tobulėjimą ir palaikymą – reikia taikyti ir penkių draugų taisyklę. Tad kviečiu burtis į bendruomenę. Bendruomenė tau neleis jaustis vienišam su savo turimais klausimais ir neaiškumais. Taip pat turėsi progą atsinaujinti savo 5 (ar daugiau) draugų ratą, kuris užtikrins ilgalaikį sėkmingą efektą.

Jeigu jauti, kad nori pokyčių gyvenime, bet nežinai nuo ko pradėti – prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Alliacium – tai bendruomenė, kuri auga ir tobulėja kartu su tavimi. Jei nori būti apsuptas bendraminčių, kuriems jau pavyko pasiekti savo tikslus ir rasti norimus atsakymus – registruokis į nemokamą online pristatymą, kurio metu sužinosi daugiau patį apie Alliancium.

Alliancium tavęs laukia:

  • Mokymus apie mokymosi svarbą ir įtaką tavo gyvenimui
  • Mokymus kaip išsirinkti savo mokytoją
  • 100 DUK ir atsakymus į juos su metodikomis, ką daryti
  • Kassavaitinius online mokymus apie emocijas, saviugdą, santykius ir materialumą
  • Kasmėnesinius gyvus mokymus ir gyvą bendravimą su bendruomenės nariais

Kartu mes galime daugiau!

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.