Laimingi žmonės – turbūt pagalvoji, kad jiems nusišypsojo likimas. O gal jie ką nors apgavo? Arba liejo ne vieną prakaito lašą, kad galėtų džiaugtis saldžiais savo kantraus darbo vaisiais šiandien. Dabar turbūt mąstai apie savo gyvenimą. Ar jautiesi laimingas? Kiek trapi ta gija, skirianti tavo laimę ir nelaimę? Rytiniai kamščiai į darbą, pusprotis viršininkas ir nesupratinga antroji pusė – tau nekvepia laimės saldėsiais. Atkreipk dėmesį, kad labai paprasta susirangyti į savigailos ir negatyvių minčių kokoną. Ką turi pradėti daryti, kad nustotum būti vikšru ir virstum laimingu drugeliu?

Laimės esmė paprasta –  stebėk, kur yra tavo fokusas

Priežastis, dėl ko jautiesi nelaimingas yra paprasta – tu matai tik tai, kas yra blogai tavo gyvenime. Net nepastebi, kad tas pats viršininkas tave įdarbino ir moka atlyginimą, o žmona paruošė skanią vakarienę. Apimti neigiamų emocijų: pykčio, liūdesio, pavydo –  sunku išlikti sąmoningu.  Pabandyk panaudoti 5 įpročius, kuriuos taiko laimingi žmonės:

#1 Laimingi žmonės palaiko savo gyvenime balansą

Laimingi žmonės turi vieną bendrą bruožą – jie fokusuojasi į tai, ką turi. Nelaimingi žmonės linkę graužti save dėl to, ko neturi: pinigų, naujų daiktų, aukštesnių pareigų darbe ir t.t. Laimingi žmonės palaiko savo gyvenime balansą, skirdami laiką tik tam, kas jiems iš tiesų yra svarbu: šeima, draugai, karjera, sveikata ir t.t.

#2 Laimingi žmonės nesijaudina dėl menkniekių

Vienas didžiausių laimingų žmonių pranašumų yra tai, kad juos neparklupdo pirmos pasitaikiusios problemos. Nelaimės atsitinka visiems, bet labai yra svarbu į juos tinkamai reaguoti – kaip į pamoką. Jeigu yra kažkas ką galėtum dėl nesėkmės padaryti – padaryk. Jei negali sukontroliuoti – nesikankink ir palik taip, kaip yra ir judėk toliau. Nelaimingi žmonės linkę parklupti dėl mažiausios problemos. 

#3 Laimingi žmonės prisiima už save atsakomybė

Visa, kas gera ir visa, kas bloga yra sukurta tavo gyvenime ir tavo veiksmų pasekmė. Laimingi žmonės tai kuo puikiausiai suvokia. Jie supranta, kad nėra tobuli, pripažįsta tai ir stengiasi ištaisyti savo padarytas klaidas. Tuo tarpu nelaimingi žmonės yra linkę kaltinti kitus ir visada randa kaip išsukti savo kailį iš bet kokios situacijos. 

#4 Laimingi žmonės apsupa save su kitais laimingais žmonėmis 

Su kuo būsi – toks ir pats patapsi. Laimingiems žmonės nėra įdomu sėdėti su niurzgomis, nes tokiu būdu jie patys prisiimtų nereikalingo negatyvo. Tad, jeigu jautiesi prislėgtas – susitik su savo laimingais draugais ar šeimos nariais. Garantuotai prisikrausi geros energijos, kuri tave stumtelės į priekį.

#5 Išmok gyventi čia ir dabar

Nelaimingi žmonės pastoviai apsistoja praeitimi ir jaudinasi dėl ateities. Laimingi žmonės atvirkščiai – jie gyvena šiuo momentu. Jie jaučiasi dėkingi už tai, ką turi šiuo metu ir susikoncentruoja kuo pilniau nugyventi šią dieną. 

Jeigu nori sau atnešti bent žiupsnelį daugiau džiaugsmo – pagalvok apie šiuos penkis laimingo žmogaus įpročius.

Greičiausiai, pastebėjai savo darytas mąstymo klaidas, kurios kiekvieną dieną blokuoja kelia į tavo laimingesnį gyvenimą. Pakeisti savo gyvenimo būdą į sąmoningą nėra taip paprasta. Tam gali prireikti keletą metų. Ar norėtum gauti metodologiją, kuri padės tau paprastai ir efektyviai išsivalyti nuo neigiamų minčių ir emocijų bei padės susikurti laimingo žmogaus gyvenimo pamatus?

Prisijunk prie Saviugdos ABC kurso, kuriuo metu tu:

  • Sužinosi, kaip valdyti savo emocijas
  • Pažinsi save bei išmoksi būti atviras sau
  • Išmoksi valdyti stresą bei tapsi sąmoningesniu
  • Suprasi savo sielos ir kūno norus
  • Žinosi kaip realizuoti savo potencialą
  • Pagerinsi savo santykiu su savimi ir su savo artimaisiais
  • Išmoksi gyventi produktyviau, turėsi daugiau energijos ir motyvacijos
  • Gausi 11 testų, kurie padės tau pažinti save

Autentiška metodika, kuri lydės tave žingsnis po žingsnio link laimingesnio gyvenimo. Mokymus galėsi stebėti tau patogiu metu, patogioje vietoje. 

Jau dabar gali padaryti pirmąjį žingsnį link savo svajonių gyvenimo. Nori gauti mokymus pigiau bei būti apsuptam tave palaikančių žmonių draugijos, kuriems pavyko išmokti valdyti savo emocijas? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą dabar!

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.