Jūs tikriausiai girdėjote apie pramonininką Henrį Fordą ir jo atsidavusią bei mylinčią žmoną. Apie tai, kaip juo niekas netikėjo, o ji naktį laikė lempą, kol jis išrado naują variklį automobiliui. Rezultatas – Henris Fordas pastatė daugybę automobilių gamyklų, tapo vienu turtingiausių JAV žmonių, o „Ford“ automobilių markė vis dar egzistuoja.

Viename interviu Henry Fordas sakė, kad už viską, kas geriausia savo gyvenime, yra skolingas savo žmonai, kuri juo tikėjo.

Ar galime sakyti, kad tai tipiška istorija, ar tiesiog Henriui Fordui labai pasisekė? Labai daug kas priklauso nuo moters santykiuose. Ji gali ir įkvėpti vyrą išnaudojimui, ir, atvirkščiai, išprovokuoti jį slampinėti ir tingėti.

Ką žmona duoda vyrui ir kodėl tai turi įtakos jo sėkmei

Net ir ambicingiausio vyro gyvenime pasitaiko momentų, kai jis praranda pasitikėjimą. Būtent tada svarbus moters palaikymas, kuris nusišypsos ir padės vėl patikėti savimi ir ateitimi.

Vyrui svarbu padėti jam atsipalaiduoti, kad jis nepersitemptų. Štai pavyzdys iš gamtos: kai moteris gimdo vaiką, jos gimdos raumenys susitraukinėja ir atsipalaiduoja. O tada vėl iš naujo. Jei sąrėmiai tęstųsi be pertrūkių, nė viena moteris negalėtų pagimdyti.

Visur veikia principas „įtampa – atsipalaidavimas“. Bet kokius darbus atliekame ciklais: kurį laiką dirbame, tada ilsimės. Jei tik dirbti, žmogus persitemps ir darbo nebaigs.

Jei vyras grįžta namo ir jaučia, kad ten gali atsipalaiduoti, jam tai labai vertinga. Išoriniame pasaulyje visko gali nutikti, bet namuose vyras gali nusimesti stipraus vyro kaukę, ten nieko nereikalaus ir priims tokį, koks yra. Tai galinga ir švelni atrama, šiluma, kurią moteris suteikia savo būkle, elgesiu, dėmesiu.

Gebėjimas padėti atsipalaiduoti ir gebėjimas palaikyti reikiamu metu – taip moteris padeda vyrui susidoroti su jo užduotimis ir problemomis.

Kodėl būtent moteris duoda išteklius vyrui, o ne atvirkščiai

Santykiuose moteris užpildo vyrą ir suteikia jam išteklių, o ne atvirkščiai. Tačiau čia nėra neteisybės ar nelygybės. Atvirkščiai, viskas labai išmintingai sutvarkyta.

Iš pradžių kiekvienas žmogus gali ir turi užpildyti save. Esame ne visumos pusės, o nepriklausomi individai. Priešingu atveju mes gauname toksiškus santykius, kurie neįkvepia, o tik tempia žemyn. Tačiau, nepaisant to, daugumai patogiau būti poroje nei vieniems. Taip yra todėl, kad vyras ir moteris iš prigimties vienas kitą papildo.

  • Ką vyras duoda moteriai? Emocinis stabilumas, apsauga, problemų sprendimas.
  • Ką moteris duoda vyrui? Energija, ryškios emocijos, palaikymas.

Žinoma, galite sutvarkyti šeimą ir kitaip: bent jau priešingai, bent jau lygiomis teisėmis. Klausimas yra jūsų tikslai, kokių santykių norite. Psichologijos ir biologijos požiūriu geriausia, kai vyras ir moteris atlieka būtent tuos vaidmenis, kurie aprašyti aukščiau. Tai veiksmingiausias šeimos santykių principas.

Ko reikia moteriai norint pasidalinti savo ištekliais su vyru?

Norėdami suteikti vyrui paramą, turite būti psichologiškai ir fiziškai sveika.

Įkvėpti ir palaikyti vyrą gali tik rami ir savimi pasitikinti, kupina jėgų ir džiaugsmo moteris. Ji tiki, kad jam pasiseks, nesijaudina dėl ateities. Dėl to jis gali imtis savo reikalų, jausdamas, kad bus palaikomas.

Jei moteris turi daug baimių, ji verčia nerimauti ir vyrą. Baimė, kad jis paliks ją, kad šeimoje neužteks pinigų, sutuoktinis nesusitvarkys su darbais. Vyras jaučia, kad juo nepasitiki, ir užuot ėmęsis verslo, pradeda nerimauti dėl savo moters. Tuo labiau, kad ji negali jo palaikyti – ji per daug užsiėmusi savo problemomis ir baimėmis.

Jei moteris pervargusi nuo nemėgstamo darbo, jai nėra iš kur pasisemti energijos. O jei ji rūpinasi savimi – susitvarko dienos režimą ir mitybą, sportuoja. Savo vaikystėje patirtas traumas išsprendžia pas psichologą – tuomet ji kupina jėgų ir džiaugsmo, kuriuo lengva ir malonu dalintis su vyru.

Tokia moteris suteikia vyrui daug jėgų, įkvepia.

Tai ir švelnus žvilgsnis, ir teisingi žodžiai, kylantys iš širdies. Šeimoje, kurioje moteris kupina jėgų ir gali įkvėpti vyrą, dažnai atsiranda šeimyniniai globos ritualai. Kažkas guli apsikabinęs, kažkas žiūri filmą, kažkas daro masažą ir panašiai.

Reziumuojant straipsnį, moteriai suteikti vyrui reikalingą motyvaciją nėra sudėtinga. Kita vertus, ne kiekviena moteris moka pasirūpinti savimi ir nebijoti ateities.

Tam, norint pasirūpinti vyru, pirma turite pasirūpinti savimi. Jums reikia:

  • Dirbti su psichologinėmis problemomis
  • Psichologiškai subręsti ir atsiskirti nuo tėvų
  • Išmokti mąstyti pačioms
  • Išmokti galvoti apie partnerį ir jo pomėgius
  • Išmokti užpildyti ir džiuginti save pačiai

Ar gali moteris perdaryti bet kurį vyrą – įkvėpti nevykėlį ar ambicingą vyrą paversti skuduru?

Vyro sėkmė priklauso nuo abiejų – ir nuo vyro, ir nuo moters. Moteris daro įtaką vyrui, bet negali jo visiškai pakeisti.

Paprastai sėkmingas vyras susiranda moterį, kuri jį įkvėps. Tas, kuris nesiekia sėkmės, randa tą, kuris kiša pagalius į ratus. Tai vadinama scenarijų santykiais.

Jei moteris laukia ir reikalauja per daug, silpnas vyras priešinsis arba pasikeis. Jei stiprus ir kryptingas vyras jaus, kad jo „sparnai surišti“, jis taip pat kovos su moterimi. Tačiau jis negalės dirbti ir pasiekti visiškos sėkmės, kol žmona nepasikeis arba nustos būti jo žmona.

Jei moters įtaka vyrui netinka, bet jis pats nenori keistis, anksčiau ar vėliau jis paliks šiuos santykius.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.