Naujas gyvenimas yra tavo rankose, tad neleisk naujiems metams užklupti tavęs netikėtai. Jeigu jauti, kad nesi laimingas savo gyvenimu arba ne viskas klostosi taip, kaip norėtum – laikas tai pakeisti, nes naujas gyvenimas laukia tavęs! 

Kiek kartų sau esi sakęs “ne dabar”, “ne šiandien”, “vėliau” ir kitus tokio tipo pasiteisinimus? Tu nesakei visiškai “ne”, nes supranti, kad tai yra svarbu, bet šiuo metu turi tiek daug kitų rūpesčių ir reikalų. Ir vis atidėlioji. Ir atidėlioji. Ir…

Taip ir užsilaikai nemylimame darbe, nemėgstamoje aplinkoje, nesidžiaugi savo sveikata ar netgi kūno linijomis, nesiklosto santykiai, kaip norėtųsi… O svarbiausiai – prarandi laiką. Laiką, kurį galėtume skirti savo laimės kūrimui. Deja neegzistuoja mygtukas, kuris leistų atsukti laiką atgal.

Jei tu nesiryžti priimti truputi kitokio ir truputi didesnio sprendimo, paklausk savęs – o  kas gi tave laiko? Atsakymas bus baimė. Ji vis šnibžda tau į pakaušį, kad tau nepavyks, kad ką nors prarasi arba, kad bus dar blogiau nei yra dabar. Tik pastatęs savo gyvenimą akistatai su naujuoju, t.y. tuo, kurio iš tiesų trokšti, gali suprasti, kiek jau praleidai.

Galiu tau pasiūlyti 3 žingsnius, kurie tau padės atsispirti ir judėti norimo gyvenimo link:

#1 Naujas gyvenimas prasideda tada, kai peržvelgi savo seną gyvenimą

Rask savo tašką A bei savo turimais laimėjimais. Atsakyk sau į klausimus:

 • Ką pasiekei šiais metais? 
 • Kaip pagerinai savo gyvenimą? 
 • Kaip pagerėjo tavo santykiai?
 • Ką pašalinai iš savo gyvenimo, kad galėtum jaustis laimingesniu?
 • Ką pavyko įgyvendinti, ko taip ilgai siekiai?

Atsakydamas į šiuos klausimus, žinosi, kur tu esi dabar ir kokia tavo naujos gyvenimo kryptis. Taip pat, būti dėkingu už tai, ką jau turi.

#2 Naujas gyvenimas prasideda tada, kai pasibaigi senus darbus

Koks dalykas tave vis kankina? Vis nesugebi jo pasibaigti, nors pats jo atlikimas iš tavęs atimtų tik kelias valandas. Padaryk tai! Vien galvodamas apie nebaigtus darbus, eikvoji savo energiją ir neturi jos naujiems tikslams pasiekti. 

#3 Susikoncentruok į tai, ką iš tiesų nori pasiekti

Tu esi pats svarbiausias žmogus. Tu pradėsi siekti tik tuos tikslus, kurie tavyje sugeneruos energiją, t.y. kels norą veikti. Pamiršk aplinkos primestus tikslus. Paklausk savęs „Koks tas tavo svajonių gyvenimas?” Turi rimtai peržvelgti savo prioritetus ir vertybes, nes tai ir atspindi tavo kasdienius priimamus sprendimus. Nebijok pasikapstyti giliau. Reikia laiko, norint suprasti, kokio gyvenimo trokšti. Visi atsakymai yra tavo viduje, tik reikia juos mokėti atrasti. 

Atrasti ir suprasti save skamba paprastai, bet tai gali būti sunkiau nei atrodo. Iš mūsų tikimasi vienokie dalykai nei mes iš tiesų norime, dėl to ir susikurti naują gyvenimą nėra visada paprasta, nes bijome likti nesuprasti. Tad, jeigu:

 • Tau atsibodo gyventi ne savo gyvenimą ir nori pradėti naujai
 • Nori išmokti geriau pažinti save
 • Atrasti savo tikrus, o ne primestus, tikslus
 • Išmokti tvarkytis dieną produktyviau
 • Turėti daugiau energijos ir motyvacijos

Tau padės sėkmingai startuoti Saviugdos ABC kursas, su kuriuo gausi:

 1. 24 pamokų įrašus (48 val.)
 2. 11 testų, kurie padės pažinti save
 3. Metodika, kuri padės išgryninti savo tikslus
 4. Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, tad juos gali žiūrėti tau patogiu metu, patogioje vietoje
 5. Taip pat, išklausius visas pamokas gausi baigimo pažymėjimą
Nori gauti mokymus pigiau, gauti dovanų bei taip pat būti apsuptam bendraminčių, kuriems pavyko atrasti savo gyvenimo tikslus bei realizuoti save? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.