Pozityvios mintys turi ypatingą galią – net tik pakeisti požiūrį į savo gyvenimą, bet ir padaryti tavo gyvenimą laimingesniu. Pozityvaus mąstymo konceptas yra ganėtinai populiarus. Kiek stipriai pozityvios mintys gali nulemti tavo dieną, savaitę ar net gyvenimą? Geriau galvodamas apie save padidini savo pasitikėjimą savimi, pagerina nuotaiką. Fokusavimasis į savo gerąsias savybes yra vienas iš efektyvių būdų kovoti su depresiją.

Pozityvios mintys ir jos galia – kaip jomis galėtum pagerinti savo gyvenimą?

Gali pozityvias mintis vadinti darbu su savo vidiniu dialogu ar buvimą optimistu. Jei nori, kad pozityvios mintys pradėtų dirbti tavo galvoje, tau reikia pradėti taikyti 5 būdus:

#1 Pradėk savo dieną su pozityvia afermacija

Daugybę sėkmingų žmonių pradeda savo diena pozityvia nata. Esi pastebėjęs jei savo dieną pradėjai negatyvia mintimi, pavyzdžiui, kad vėl reikia anksti keltis į darbą – visa diena būna neypatingai dėkinga? Negatyvios emocijos tam suteikia daug galios. Jei nori to išvengti, vietoj to, kad leistum negatyvioms mintims dominuoti galvoje, pradėk diena su pozityvia afermacija. Pasakyk sau, kad šiandien bus nuostabi diena. Paprasta, bet taikli mintis. Tavo dienos fokusas iš karto pasikeis ir pradėsi ieškoti tų dalykų, kurie tau sukelią šypseną, o nenorą viską keiksnoti.

#2 Pozityvios mintys padeda surasti naudą

Neišvengiamai dienos metu tu patirsi sunkumų – nėra tokio dalyko kaip tobula diena. Kai patiri bet kokį sunkumą, telk savo mintys į tai, kuo tau ši situacija yra naudinga. Skamba sudėtingai, bet įsivaizduok – užstringi spūstyje -iš karto galvoji, kad gaišti savo laiką. Tačiau vietoj to gi gali pasinaudoti proga truputį atsipalaiduoti, paklausyti muzikos ar paskaityti knygą (jei esi autobuse). O net jei reikiamos prekės nėra artimesnėje parduotuvėje, gali tai yra puiki proga pasivaikščioti po 8 valandų sėdėjimo darbe?

#3 Pozityvios mintys paverčia nesėkmes pamokomis

Gal žodis “pamoka” neskamba kaip kažkas malonaus, bet priimk tai, kaip proga augti ir būti geresniu. Niekas nėra tobulas. Tu padarysi klaidų ir patirsi nesėkmių, bet tai reikalinga tik tam, kad kažko išmoktum. Tad, nesikoncentruok į nesėkmes ar kaip neišėjo įvykdyti užduoties – galvok apie tai, ką darysi vėliau ir kaip panaudosi šią patirtį. Paversk savo patirtį pranašumu. Kaip rezultatas, gal tavo nesėkmės padės patobulinti procesą darbe, gal sužinosi, kaip skaniau pagaminti vakarienę ar koks yra trumpesnis kelias namo? Tu esi čia kūrėjas.

#4 Valdyk savo vidinį dialogą

Negatyvios mintys gali mus nuvaryti į didelę bedugnę, net slaptai ir klastingai sabotažuoti mus. Nekaltai galvodamas “man taip nesiseka” arba “man nepavyks” pats pasąmonei diktuoji savo dienos siužetą. Tokios mintys virsta jausmais, o šiė veikia tavo savijautą. Pradėk gaudyti save. Užsirašyk kiekvieną negatyvią mintį, kurią sakai sau ir bandyk atrasti jai pozityvios minties pakaitalą. Pavyzdžiui, man šis dalykas visiškai nesiseka, TAČIAU kai įgysiu daugiau praktikos, man seksis geriau.

#5 Pozityvios mintys ieško iš ko pasijuokti prastoje situacijoje

Leisk sau kartais įjungti humorą ir garsų juoką. Net iš pradžių atrodanti bloga situacija, ilgainiui taps juokinga istorija, kurią pasakosi savo draugams. 

Visi išvardyti patarimai tau padės geriau valdyti savo mintis ir pradėti mąstyti pozityviai. Tačiau tai neišims pagrindinio šaknies, dėl ko mąstai negatyviai. Negatyvios mintys glaudžiai susijusios su emocijomis, kurias yra sunku suvaldyti. Pratrūkusios emocijos gali gadinti tavo santykius su antra puse, šeima, draugais, turėti įtakos tavo karjerai ir net sveikatai.

Jeigu nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, nustoti save kaltinti dėl kiekvienos klaidos ir baikti save sabotažuoti, o vietoj to nešti geresnius rezultatais – pradėk Saviugdos ABC kursą.

Po kurso tu išmoksi:

  • Pažinti emocijas ir jas valdyti
  • Valdyti konfliktus ir stresines situacijas
  • Poveikio psichologijos
  • Sėkmės kūrimo ir valdymo
  • Laiko valdymo
  • Bendravimo įgūdžių formavimo
  • Komunikacijos strategijos
  • Asmeninės motyvacijos
  • Kaip padidinti savo asmeninį efektyvumą

Mokymų metu taip pat atliksi praktines užduotis, kurios padės geriau įsisavinti teoriją. Taip pat, atliksi 11 testų, kurie padės geriau pažinti save. Jei tau išklausius 2 pirmąsias Saviugdos ABC kurso pamokas, nuspręstum, kad šie kursai tau nėra naudingi – gali kreiptis dėl pinigų grąžinimo. Tau bus grąžinta 100% sumokėtos sumos.

Tik per trys mėnesius išmoksi pagrindinius gyvenimo principus, kurie padės tau atsidurti ten, kur tu nori, bet vis dar nedrįsti sau pripažinti. Investuok į save šiandien!

Nori įsigyti mokymus pigiau, gauti dovanų bei būti apsuptam pozityvių žmonių, kuriems pavyko pasiekti savo tikslus ir įgyti daugiau motyvacijos? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Kiekvieną savaitę tavęs lauks mokymai, kurių metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir į juos gauti atsakymus. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.