Pozityvus mąstymas negali būti painiojamas su dirbtine iliuzija, kad viskas yra gerai, kuomet iš tiesų taip nėra. Pozityvus mąstymas tave išmoko priimti realybę tokią, kokia ji yra, bet kartu neleidžia tau stresuoti. Atvirkščiai – suteikia tau daugiau ryžto bei drąsos.

Kiek kartų per dieną mintyse save kritikuoji, nepasitikinti savimi ar net neleidi sau tikėtis gero rezultato? Negatyvios mintys gali pasąmoningai skatinti save sabotažuoti, gadinti savo santykius ir net gi karjerą. Nustebai? Juk puikiai žinai, kiek geras nusiteikimas gali nulemti. Užsisėdėdamas negatyviose mintyse dar labiau murgdai save strese ir vietoj to, kad imtumeis konkrečių veiksmų – gaili savęs arba kaltę verti aplinkiniams. Toks požiūris tavęs niekada nenuves prie gero rezultato.

Kartu niekas neprašo paišyti vaivorykščių ir zuikučių savo gyvenime. Ar esi pagalvojęs, kas turi atsitikti tavo gyvenime, kad galėtum ištarti “ Vau! Čia tai diena!”? Čia rasi 3 patarimus, kaip tu gali padėti sau pagerinti savo gyvenimą.

#1 Pozityvus mąstymas nereiškia, kad turi piešti iliuzijas

Pozityvus mąstymas nėra apie tai, kaip ignoruoti savo problemas ir sakyti, kaip viskas yra tobula tavo gyvenime, nors taip nėra. Tai yra tik iliuzijų kurimas. Tokia pozityvaus mąstymo koncepcija tave nuves į niekur ir vietoj to užsiiminėsi savo problemų prokrastinacija. 

#2 Pozityvus mąstymas prasideda tada, kai pradedi vertinti tai, ką turi

Dėkingumas – pirmas vaistas, kuris padės tau įkvėpti džiaugsmo ir pozityvumo tavo gyvenime. Kai pradedi fokusuotis ir būti dėkingu už tai, ką jau turi – jautiesi laimingesniu. Taip pat, tokiu būdu tu pritrauki daugiau gerų dalykų į savo gyvenimą. Jei fokusuosies tik ties tuo, ko tu neturi – nuolatos jausį įtampą ir stresą. Dėkingumas yra pati pozityvaus mąstymo pradžia .

#3 Dirbk su savo vidiniu dialogu

Ar daug kartų pavyko save pagauti, „plakant” sakiniais, kaip “Aš nepakankamai geras”, “aš nepakankamai gerai atrodau” ir t.t? Būk atviras sau ir neslėpk negatyvių minčių savo pasąmonės stalčiuose. Jei radai vieną negatyvią mintį – rask vieną pozityvią! Išmok girti save už savo talentus, gebėjimus. Juk kiekvienas turim gerų savybių – tad turi ir tu! Nebūtina savęs dievinti ar hiperbolizuoti pagyras – savęs gyrimas turi būti sveikas ir eiti iš tavęs natūraliai. Net jei kas nors blogo nutiks, vietoj to, kad sakytum “kaip viskas blogai”, nuramink save mintimi “aš susidorosiu su tuo”. Tu priimi realybę tokią, kokia ji yra ir vietoj to, kad leistum sau stresuoti, tu imiesi veiksmo.

Pozityvus mąstymas gali pagerinti tavo gyvenimą. Reikia atminti, kad kaip ir bet kuriam kitam geram įpročiui išugdyti, pozityviam mąstymui reikalinga disciplina. Jeigu tu:

 • Nori gauti daugiau žinių apie savo minčių ir emocijų valdymą
 • Įgyti daugiau drąsos ir ryžto
 • Nori išsivalyti nuo negatyvių emocijų bei išmokti valdyti stresą
 • Nori išmokti geriau pažinti save
 • Nori gyventi produktyviau ir turėti daugiau motyvacijos
 • O svarbiausia – išmokti mąstyti pozityviai

Prisijunk prie Saviugdos ABC kurso, kuriame gausi:

 1. 24 pamokų įrašus (48 val.)
 2. 11 testų, kurie padės pažinti save bei kaip save motyvuoti
 3. Efektyvias metodikas, kurios padės tau valdyti negatyvias emocijas ir išmokti mąstyti pozityviai
 4. Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, tad juos gali žiūrėti tau patogiu metu, patogioje vietoje
 5. Išklausius visas pamokas gausi baigimo pažymėjimą

Po Saviugdos ABC kursų tu:

 • Žinosi, kaip valdyti savo neigiamos mintis ir emocijas bei priežastis dėl ko jos kyla
 • Išmoksi pozityviau ir ryžtingiau pradėti savo dieną ir išlaikyti ją tokiu ritmu
 • Valdysi savo gyvenimo procesus bei žinosi, kaip padėti sau bet kokioje stresinėje situacijoje
 • Užsitikrinsi kokybiškesnį gyvenimą bei geresnį santyki su savimi bei savo aplinka
 • Pozityviau mąstydamas kiekvieną dieną turėsi daugiau energijos
Nori įsigyti mokymus pigiau, gauti dovanų bei nori būti apsuptam pozityviai mąstančių žmonių bendruomenės? Prisijunk prie Alliancium saviugdos ekosistemos. Kiekvieną savaitę tavęs lauks mokymai, kurių metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir į juos gauti atsakymus. Nori sužinoti daugiau apie Alliancium – registruokis į nemokamą online pristatymą.

Laukiame, kol galėsime Jums padėti

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkime pertvarkyti gyvenimą nuo pat pagrindų.